Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:25
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364933
Designed by:

MES DOVYDAIČIUKAI
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:42
 

Lietuvai reikia protingų, gabių ir talentingų jaunų žmonių. Kiekvienos mokyklos tikslas – ugdyti tokius mokinius. Gruodžio 1 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko tradicinė mokinių, kurie savo pasiekimais ir žiniomis garsina mokyklą, pagerbimo šventė „Mes - dovydaičiukai“. Gimnazija buvo pilna darbščių mokinių – įvairių olimpiadų, konkursų laureatų ir dalyvių. O tų darbštuolių šiemet turime net penkiasdešimt.  

Už puikius akademinius pasiekimus buvo apdovanoti: Arnas Klimavičius, Emilis Ročka, Deividas Žandaravičius, Gytis Berštautas, Virginija Zavedskaitė, Živilė Kazaitytė ir Akvilė Žandaravičiūtė. Jiems mokyklos direktorius R. Saltonas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė  įteikė asmenines dovanėles. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie savo sąžiningu ir nuoširdžiu darbu prisidėjo prie mokinių pasiekimų. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mūsų šauniausiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams ir išreiškė viltį, kad kitais metais mūsų gimnazijoje gabių mokinių bus dar daugiau.

Renginį tęsė svečiai – Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokiniai, kurie surengė nuotaikingą koncertą (vad. A. Furmonas). Puiki šventė baigėsi prie arbatos puodelio. 

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Butkienė


 
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/