Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:29
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364937
Designed by:

EDUKACINĖS PAMOKOS IX FORTE
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:37
 

BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI

Edukacinis užsiėmimas apie Holokaustą ir jo vykdytojus Lietuvoje. Užsiėmimo forma – vaidmenų žaidimas „Teismas“. Dalyviai supažindinami su Holokausto istorija Lietuvoje ir IX forte, pristatomas žmogaus prisipažinimas vykdžius žydų naikinimą bei liudytojo pasakojimas. Pasiskirstę vaidmenimis IV gimnazijos klasės mokiniai analizavo priežastis, kodėl Tautinio darbo apsaugos bataliono kariai dalyvavo žydų naikinime. „Teismo“ metu ,,prokuroras“ Mantas paskelbė kaltinimą buvo nagrinėjami Holokausto vykdytojų motyvai, analizuojama situacija. ,,Prisiekusieji“ turėjo perskaityti savo nutarimą dėl bausmės paskelbimo. ,,Teisėja“ Rugilė priėmė teisingą sprendimą -„ Bausti, negalima pasigailėti“. Užsiėmimas skatina kritiškai mąstyti, argumentuotai išsakyti nuomonę, diskutuoti apie moralę ir vertybes.

IŠGELBĖJĘS GYVYBĘ – IŠGELBSTI PASAULĮ

Edukacinis užsiėmimas apie žydų gelbėjimą Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metu. Mokiniai buvo supažindinti su nacių vykdytais nusikaltimais, istoriniais įvykiais IX forte nacių okupacijos laikotarpiu. Pristatomi Pasaulio tautų teisuoliai – drąsūs žmonės, kurie nepaisydami gresiančio pavojaus prisidėjo prie žydų gelbėjimo. Atlikdami užduotis grupėmis, II gimnazijos klasės mokiniai detaliau susipažino su gelbėtojais, identifikavo jų motyvus ir asmenines savybes, lėmusias sprendimą rizikuoti ir gelbėti žydus. Buvo pristatyti įvairių specialybių atstovai, jų tarpe ir Lietuvos prezidentas Kazys Grinius. Užsiėmimas moko atpažinti žmonių asmenines savybes, suprasti ir vertinti kiekvieną gyvybę.

MOKSLEIVIAI DĖKOJA IX FORTO DARBUOTOJAMS UŽ ĮDOMIUS UŽSIĖMIMUS.

Istorijos mokytoja E. Simonaitienė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/