Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:01
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364913
Designed by:

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS ,,GIMINĖS MEDIS 2017“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:33
 

Šimtmetis – tai ne konkreti data, o gyvybingi praeities, dabarties ir ateities ryšiai, reikalingi sėkmės istorijai kurti. Lietuvos žmonės raginami švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinami didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais. Mūsų gimnazijos moksleiviai tyrinėjo savo giminės istorijas ir genealogiją, pristatė naujai sukurtus giminės herbus, pateikė kūrybinius darbus „Šeimos relikvija ir fotografija“, rašė tema „Mano šeimos istorija“. Projekto laureatais tapo LAURA SIMONAITYTĖ I g. klasės mokinė pristačiusi savo šeimos herbą (mokytoja E. Simonaitienė) ir GYTIS ŠNEIDERAITIS III g. klasės mokinys pristatęs darbą ,,Šeimos relikvija“ (mokytoja I. Butkienė).

Istorijos lobynas jaunimo rankose – nuoširdaus pilietiškumo ženklas, ugdomas šeimose, brandinamas kūrybiškų mokytojų tampa Valstybės metraščiu, kuris saugos Gyvąją istoriją ateisiantiems laikams.

 

Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/