Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:45
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364898
Designed by:

EMOCIJA+ PROGRAMOS PRISTATYMAS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 27 21:21

Lapkričio 24 d. mūsų gimnazijoje vyko Emocija+ programos pristatymas 5 – 8 klasių ir I – IV gimnazinių klasių moksleiviams. Tai programa skatinanti saugią emocinę aplinką mokyklos bendruomenėje, siekiant, kad kiekvienas būtų svarbus, išklausytas ir suprastas.  Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva šis projektas startavo prieš metus ir neseniai šventė vienų metų sukaktį, o nuo šio rudens įsitraukti į Emocija+ programą buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Susipažinimui su tuo, kaip programa veikia kitose mokyklose, moksleiviai žiūrėjo trumpą filmuką.

Moksleivių mylima MT kuratorė ir direktoriaus pavaduotoja D. Keliauskienė pristatė  atliktą gimnazijos bendruomenės įsivertinimą apie emocinę savijautą: kaip jaučiasi mokiniai? Su kokiais sunkumais susiduria? Kur kreipiasi prireikus psichologinės pagalbos? Tokiu būdu pavyko išsiaiškinti gimnazijos stiprybes ir tai, kas tobulintina visų bendruomenės narių pastangomis.

Psichologė ir programos Emocija+ ambasadorė gimnazijoje D. Laurinavičienė pateikė būdą kasdien stebėti emocinę savijautą – kiekviena klasė gavo dovanų po šešis emocijų veidukus, kad išsirinkę vieną ar kitą emociją ir šalia prisegę savo vardą, mokiniai galėtų apibūdinti  tos dienos nuotaiką, o šiai pasikeitus, perkeltų savo vardą ant kitos emocijos veiduko. Taip ir klasės vadovas, ir draugai matys, kuris moksleivis šiandien liūdi, piktas, o gal dėl ko nors nerimauja, ir turės galimybę jam padėti. Mokiniai paskatinti apsilankyti psichologės kabinete, kai jiems liūdna, nesutaria su draugais, mokytojais, tėvais ar tiesiog nori pasikalbėti...

Pradėjome skleisti gerumo virusą savo aplinkoje! Gimnazijos bendruomenėje gerumo viruso korteles su komplimentais ir gera nuotaika. Gautą kortelę kitą dieną mokinys perduos kitam, po to dar kitam..., o po dviejų savaičių vėl susirinkę visi kartu aptarsime, kaip sekasi pozityvu užkrėsti gimnazijos bendruomenę. Gera daryti – gera.

Emocija+ ambasadorė gimnazijoje  Dalia Laurinavičienė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/