Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 850
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1161761
Designed by:

BALTIJOS TAURĖ - 2017
Pirmadienis, 2017 Rugsėjis 25 18:32
  

Rugsėjo 15-osios dienos rytą mokyklos automodeliuotojai susikrovę savo modelius ir mantą, pajudėjo į Estijos sostinę Taliną. Ten dalyvavo Baltijos šalių moksleivių kordinių automodelių varžybose "Baltijos taurė - 2017".

Laukė ilga, beveik 600 kilometrų kelionė, o kad ji neprailgtų, sustojome prie Baltijos jūros Latvijos pakrantėje. Pasistiprinę ir pasigėrėję jūra pajudėjome toliau iki kitos trumpos stotelės - Estijos valstybinio Rannametsa gamtos rezervato, kur užlipę į apžvalgos bokštą žavėjomės apylinkių grožiu. Vakarop pasiekę viešbutį, ėjome ilsėtis prieš ilgą varžybų savaitgalį.

Šeštadienį išvydome bauginančius lietaus debesis, kurie, tik pagąsdinę trumpu lietučiu, nuslinko. Prasidėjo varžybos, kuriose dalyvavo Talino , Rygos, Sankt Peterburgo miestų ir mūsų gimnazijos automodeliuotojų komanda: Aurimas, Eimantas, Emilis, Edvinas, Danielius ir Rytis. Šeštadienį startavo sportininkai su E-1, E-2, E-3 B, K-1, K-2, Junior ir Temp klasių automodeliais. Pirmieji startai nuteikė optimistiškai, visų klasių modeliai startavo sėkmingai, o Edvinas Leskauskas su Junior klasės automodeliu pakartojo Vilniuje pasiektą rezultatą ir jau po pirmo važiavimo įsitvirtino pirmoje vietoje. Sekmadienį po treniruotės prasidėjo Ralli AM-1 ir AM-2 modelių startai, kurie vėl buvo sėkmingi mūsiškiams.

Taigi startavę dešimtyje modelių klasių ir iškovoję septynias prizines vietas, laimėjome antrąją komandinę vietą. Edvinas Leskauskas iškovojo pirmąsias vietas E-2, AM-2 ir Junior klasėse. Eimantas Meiliūnas - pirmas Ralli klasėje ir trečias - AM-2 klasėje, Aurimas Žandaravičius laimėjo antrą vietą E-2 klasėje, Emilis Ročka - antras K-2 klasėje.

Jaunai komandai varžybų sezonas baigėsi sėkmingai. Automodeliuotojų laukia ilgas darbas dirbtuvėse ir 2018 metų sezono varžybos.

Būrelio vadovas Raimondas Kochanauskas


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/