SVEIKINAME

Penktadienį Garliavos sporto ir kultūros cente buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, sportiškiausios mokyklos, treneriai. Džiugu, jog Čekiškės gimnazijos mokiniai MANTAS DOVIDAITIS ir GRETA DOVIDAITYTĖ, kuriuos treniruoja Lukas Kvedys, garsina Kauno rajoną ir gimnaziją. Pasaulio jaunių karate čempionate jie abu iškovojo trečiąsias vietas. Mūsų gimnazijos automodelistai DANIELIAUS PETRAUSKAS, RYTIS RIMKUS, EDVINAS LESKAUSKAS, AURIMAS ŽANDARAVIČIUS, EIMANTAS MEILIŪNAS, vadovaujami Raimondo Kochanausko, iškovojo prizines vietas Pabaltijo šalyse.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija tarp mažesnį mokinių skaičių turinčių gimnazijų užėmė II vietą už 2018 – 2019 m. m. sportinius rezultatus. Sveikiname mokinius ir mokytoją Kristiną Salinkienę.