Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:42
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 835
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1111759
Designed by:

ETNINĖS KULTŪROS KONKURSAS ,,IŠ TAUTOS SKRYNIOS“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:43

Balandžio 7 dieną vyko Kauno rajono moksleivių etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“. Jame moksleiviai parodė savo žinias apie etnografinių regionų istoriją, tarmes, papročius, tradicijas. Šiais metais konkursas buvo skirtas Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metams.

Mūsų gimnazijos komanda trečius metus iš eilės dalyvavo šiame renginyje. Mums pirmiesiems teko garbė pradėti renginį- pristatyti savo namų darbą- vaizdelį ,,Valia tau sakyti, val ir nesakyt...“ Šį namų darbą sumanė ir su mokiniais įgyvendino lietuvių kalbos mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė. Konkurse teko atlikti ir kitas užduotis: įminti mįsles, atspėti tarmiškų žodžių reikšmes, per tris minutes iš siūlų supinti kuo ilgesnę pynę. Praktinė užduotis mūsų mokiniams sunkiau sekėsi, nes jie stengėsi pinti ne tik greitai, bet ir dailiai.

Nors prizinės vietos ir nelaimėjome, bet grįžome linksmai nusiteikę ir kupini ryžto kitais metais vėl dalyvauti.

Mokytoja L. Šukytė
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/