Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:46
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 849
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1159144
Designed by:

TAIZĖ PAMALDĖLĖS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:13
 

Gavėnia – susitaikymo ir atgailos metas. Šiuo metu daugelyje Kauno II Dekanato parapijų bei mokyklų vyksta Taizė pamaldėlės. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje šios pamaldėlės vyksta jau ne vienerius metus. Ši tradicija atkeliavo iš Prancūzijoje esančio Taizė vienuolyno. Pamaldėlės vyksta žvakių šviesoje prie ikoninio kryžiaus, išsakomi maldavimai, giedamos Taizė giesmės.

Džiaugiamės, jog nuvykstame į Taizė pamaldėles ir kitose parapijose, mokyklose. Mokiniai susipažįsta su kitų parapijų jaunimu, bendrauja ir kviečiasi pas save. Lydimi tikybos mokytojos Jurgitos Vyšniauskienės buvome Karmėlavos bažnyčioje.

Vėlyvą kovo 30 d. vakarą Taizė pamaldėlių sulaukėme ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje. Į pamaldėles atvyko jaunimas iš Raudondvario, Karmėlavos, Babtų, Kulautuvos... Išpažinčių klausė 2 parapijų kunigai. Po pamaldėlių laukė Agapė vaišės. Parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas visus vaišino čeburekais. Pasimeldę, laimingi ir sotūs grįžome į namus. Tokie vakarai gavėnios metu atgaivina mūsų sielas, suteikia jėgų keliauti šiuo nelengvu gavėnios keliu.

III klasės mokinė V. Mickevičiūtė
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/