Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 11:34
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2380194
Designed by:

Mes norime ir mokame švęsti
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Sekmadienis, 2016 Lapkritis 06 15:23
 

        Spalio 31-ąją JAV ir daugelis Europos šalių švenčia Heloviną. JAV šios šventės metu vaikai dėvi kostiumus ir vaikščiodami po namus prašo saldainių, o suaugusieji, taip pat persirengę kostiumais ir užsidėję kaukes, dalyvauja vakarėliuose. Airija iki šiol yra vienintelė pasaulio valstybė, kurioje Helovinas yra nacionalinė šventė, o vaikams visą savaitę nereikia eiti į mokyklą.Vis labiau Helovinas populiarėja ir Lietuvoje. Šią šventę ypač pamėgo jauni žmonės, kadangi galima pokštauti, krėsti šunybes.
        Mes šiemet taip pat nusprendėme per atostogas suruošti savo klasėje linksmą Helovino vakarėlį. Jam ruošėmės keletą dienų: ruošėme papuošimus klasei, pjaustėme moliūgus. Ant klasės lubų draikėsi voratinkliai, langai ir sienos buvo apklijuoti popieriniais šikšnosparniais, ant palangių švietė pačių išpjaustyti moliūgai.
        Spalio 31-osios vakarą visi rinkomės savo klasėje: apsirengėme helovino kostiumais, išsipiešėme veidus... Sutemus išėjome į kapines... Eidami klausėmės Kamilės pasakojamos šiurpios istorijos. Netoli kapinių, prie nedidelio ten esančio tvenkinio, stebėjome nedidelę vaidybinę scenelę apie dvasių siautulį tokią naktį.
        Vakarėlis tęsėsi klasėje. Mes žaidėme įvairiausius žaidimus, žiūrėjome siaubo filmą, daug šokome ir pokštavome. Kad nepraalktume, tėveliai pasirūpino, kad ant stalo būtų vaišių. Mums buvo labai smagu. Manome, kad ir kitais metais taip pat linksmai ir išradingai paminėsime šią šventę.

7 klasės mokinė Indrė Vičiūnaitė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/