Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:57
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887320
Designed by:

Geriausieji
Ketvirtadienis, 2009 Lapkritis 05 00:04

2016-2017 m. m.  mokėsi puikiai ir labai gerai:


1. Kazaitytė Milda 1 kl.
2. Rakauskaitė Julija 1 kl.
3. Kontrimaitė Goda 2 kl.
4. Mockutė Gabrielė 2 kl.
5. Nekrošius Nojus 2 kl.
6. Taraškutė Monika 2 kl.
7. Dimaitė Ieva 3 kl.
8. Orentas Mantas 3 kl.
9. Leskauskas Nedas 4 kl.
10. Abraitis Andrius 5 kl.
11. Kaminskaitė Kotryna 6 kl.
12. Kriščiūnas Arnas 6 kl.
13. Ročka Emilis 6 kl.
14. 
Kaminskas Jokūbas 6 kl.
15. 
Laurinavičiūtė Gabija 7 kl.
16. Tolevičiūtė Rugilė III gimn. kl.


2015-2016 m. m.  mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Girniūtė Viktorija 1 klasė;

2. Kontrimaitė Goda 1 klasė;

3. Mockutė Gabrielė1 klasė;

4. Nekrošius Nojus 1 klasė;

5. Dimaitė Ieva 2 klasė;

6. Leskauskas Nedas 3 klasė;

7. Abraitis Andrius 4 klasė;

8. Kaminskas Jokūbas 5 klasė;

9. Kaminskaitė Kotryna 5 klasė;

10. Kriščiūnas Arnoldas 5 klasė;

11. Ročka Emilis 5 klasė;

12. Laurinavičiūtė Gabija 6 klasė;

13. Zavedskaitė Virginija I a gimn. klasė;

14. Tolevičiūtė Rugilė II a gimn. klasė.            

                      

2014-2015 m. m.  mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Dimaitė Ieva 1 kl.

2. Kalčinskaitė Ieva 1 kl.

3. Zavedzkytė Gabrielė 1 kl.

4. Leskauskas Nedas 2 kl.

5. Abraitis Andrius 3 kl.

6. Kaminskaitė Kotryna 4 kl.

7. Kriščiūnas Arnoldas 4 kl.

8. Ročka Emilis 4 kl.

9. Žičkutė Jonė 4 kl.

10. Žuklevičius Saulius 4 kl.

11. Laurinavičiūtė Gabija 5 kl.

12. Žandaravičius Deividas 6 kl.

13. Šaltytė Justė 8a kl.

14. Zavedzkaitė Virginija 8a kl.

15. Gembeckas Ernestas 8b kl.

16. Tolevičiūtė Rugilė Ia kl.


2013-2014 m. m.  mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Klimavičius Arnas 1 kl.

2. Leskauskas Nedas 1 kl.

3. Abraitis Andrius 2 kl.

4. Kaminsakitė Kotryna 3 kl.

5. Kaminskas Jokūbas 3 kl.

6. Kriščiūnas Arnoldas 3 kl.

7. Ročka Emilis 3 kl.

8. Žičkutė Jonė 3 kl.

9. Laurinavičiūtė Gabija 4 kl.

10. Pranukevičius Gytis 4 kl.

11. Vičiūnaitė Indrė 4 kl.

12. Žuklevičiūtė Skaistė 1 kl. (Liučiūnų sk.)

13. Žuklevičius Saulius 3 kl. ( Liučiūnų sk.)

14. Žandaravičius Deividas 5 kl.

15. Valuckaitė Enrika 6 kl.

16. Šaltytė Justė 7a kl.

17. Zavedskaitė Virginija 7a kl.

18. Gembeckas Ernestas 7b kl.

19. Tolevičiūtė Rugilė 8a kl.

20. Gudelytė Rūta 8a kl.

21. Aniulytė  Judita 12a kl.

22. Mizerevičiūtė Ieva 12b kl.


2012-2013 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:


1. Abraitis Andrius 1 kl.

2. Kazakevičiūtė Aidrija 1 kl.

3. Kaminskaitė Kotryna 2kl.

4. Kaminskas Jokūbas 2 kl.

5. Kriščiūnas Arnoldas 2 kl.

6. Ročka Emilis 2 kl.

7. Žičkutė Jonė 2 kl.

8. Kontrimaitė Kamilė 3 kl.

9. Laurinavičiūtė Gabija 3 kl.

10. Pranukevičius Gytis 3 kl.

11.Vaičiūnaitė Indrė 3 kl.

12. Žandaravičius Deividas 3 kl.

13. Valuckaitė Enrika 5 kl.

14. Šaltytė Justė 6a kl.

15. Zavedskaitė Virginija 6a kl.

16. Gembeckas Ernestas 6b kl.

17. Gudelytė Rūta 7a kl.

18. Zmitravičiūtė Viktorija 7b kl.

19. Ramanauskaitė Sonata 8 kl.

20. Girdauskaitė Gabrielė 10a kl.

21. Tovtkevičius Juras 10a kl.

22. Krasauskaitė Viktorija 10b kl.

23. Aniulytė Judita 11 a kl.

24. Mizerevičiūtė Ieva 11b kl.

25. Volskis Arminas 11b kl.


                         2011-2012 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Kaminskaitė Kotryna 1kl.

2. Kaminskas Jokūbas 1 kl.

3. Kriščiūnas Arnoldas 1 kl.

4. Ročka Emilis 1 kl.

5. Žičkutė Jonė 1 kl.

6. Bakanaitė Beata 1 kl.

7. Kontrimaitė Kamilė 2 kl.

8. Laurinavičiūtė Gabija 2 kl.

9. Pranukevičius Gytis 2 kl.

10.Vaičiūnaitė Indrė 2 kl.

11. Skakauskaitė Meda 2 kl.

12. Žandaravičius Deividas 3 kl.

13. Valuckaitė Enrika 4 kl.

14. Šaltytė Justė 5a kl.

15. Zavedskaitė Virginija 5a kl.

16. Gembeckas Ernestas 5b kl.

17. Gudelytė Rūta 6a kl.

18. Zmitravičiūtė Viktorija 6b kl.

19. Ramanauskaitė Sonata 7 kl.

20. Tovtkevičius Juras 9a kl.

21. Krasauskaitė Viktorija 9b kl.

22. Aniulytė Judita 10 a kl.

23. Malijauskaitė Greta 10 a kl.

24. Mizerevičiūtė Ieva 10b kl.

25. Gudaitytė Gerdvilė 11 kl.

26. Rutkauskaitė Ingrida 12 kl.

27. Šeštakauskas Tadas 12 kl.


2010-2011 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

Eil. Nr.

Pavardė vardas

Klasė

1.

Laurinavičiūtė Gabija

1

2.

Skakauskaitė Meda

1

3.

Urlikytė Gabija

2

4.

Žandaravičius Deividas

2

5.

Kaminskaitė Vaiva

3

6.

Subačiūtė Emilija

3

7.

Valuckaitė Enrika

3

8.

Gembeckas Erneckas

4

9.

Juciūtė Eglė

4

10.

Zavedskaitė Virginija

4

11.

Tolevičiūtė Rugilė

5a

12.

Krasauskaitė Rugilė

5a

13.

Zmitravičiūtė Viktorija

5b

14.

Ramanauskaitė Sonata

6

15.

Subačiūtė Laura

6

16.

Šmitaitė Karolina

6

17.

Tovtkevičius Juras

8a

18.

Krasauskaitė Viktorija

8b

19.

Aniulytė Judita

9a

20.

Mizerevičiūtė Ieva

9b

21.

Gudaitytė Gerdvilė

10a

22.

Kaminskaitė Paulina

10a

 

 







2009-2010 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai: 
 

Eil.Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė
1.

Monika Bačiūnaitė

6

2.

Sonata Ramanauskaitė

6
3.

Laura Subačiūtė

6

4.

Liveta Bačiūnaitė

7
5.

Selvina Bezaraitė

7
6.

Gabrielė Girdauskaitė

8a
7.

Juras Tovtkevičius

8a
8.

Viktorija Krasauskaitė

8b
9.

Jolanta Navasaitytė

8b
10.

Judita Aniulytė

9a
11.

Ieva Mizerevičiūtė

9b
12.

Gerdvilė Gudaitytė

10a
13.

Paulina Kaminskaitė

10a
14.

Kristina Ročkutė

10a
15.

Ingrida Rutkauskaitė

11
16.

Eglė Mockevičiūtė

12b
 

2008-2009 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:
 
Eil.Nr.
Mokinio vardas, pavardė
Klasė
1.
Emilija Subačiūtė
2
2.
Enrika Valuckaitė
2
3.
Lukas Aleksandravičius
3
4.
Ernestas Gembeckas
3
5.
Eglė Juciūtė
3
6.
Virginija Zavedskaitė
3
7.
Rugilė Krasauskaitė
4a
8.
Rugilė Tolevičiūtė
4a
9.
Laura Subačiūtė
5
10.
Liveta Bačiūnaitė
6
11.
Gabrielė Girdauskaitė
7a
12.
Juras Tovtkevičius
7a
13.
Viktorija Krasauskaitė
7b
14.
Judita Aniulytė
8a
15.
Justina Tamkevičiūtė
8a
16.
Viktorija Juciūtė
8b
17.
Ieva Mizerevičiūtė
8b
18.
Arminas Volskis
8b
19.
Gerdvilė Gudaitytė
9a
20.
Paulina Kaminskaitė
9a
21.
Kristina Ročkutė
9a
22.
Ingrida Rutkauskaitė
10a
23.
Eglė Mockevičiūtė
11b
24.
Simona Aniulytė
11b
25.
Justė Zmitravičiūtė
12
26.
Aušra Čyvaitė
12

 

 
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/