Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863184
Designed by:

Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:23
 

                                            2014 M. LAIMĖJIMAI

 

1. Kauno miesto ir rajono moksleivių 8-asis dainų konkursas - Merginų ansamblis-III vieta.

2. Lietuvos jaunųjų matematikų konkursas ,,Žiburys” - Juras Tovtkevičius -III vieta.

3. Skautų dainų konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau 2014” - Merginų ansamblis-II vieta.

4. Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas anglų kalbos 9-12 klasių -

Gabrielė Girdauskaitė –I vieta.

5. Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas rusų kalbos poezijos kūrinio 9-12 klasių - Karolina Šmitaitė –III vieta.

6.  Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas anglų kalbos prozos kurinio 11-12 klasių -

Ieva Mizerevičiūtė-III vieta.

7. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada II (rajono) etapas - Milda Barščiauskaitė-II vieta.

8. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” rusų kalbos laureatai -

V. Zmitravičiūtė, V. Rebždytė, I. Veržbavičiūtė, K. Šmitaitė.

9. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” lietuvių kalbos laureatai -

D. Žandaravičius (auksinis diplomas), E. Subačiūtė ( auksinis diplomas).

10. Respublikinis vertimų  konkursas ,,Tavo žvilgsnis” anglų kalbos laureatai -

G. Urlikytė, G. Rakauskaitė, M. Mikalauskas, M. Jurgutytė, R. Krasauskaitė, R. Tolevičiūtė, A. Žandaravičiūtė, L. Bačiūnaitė.

11. ,,Kalbų kengūra”-anglų kalba - J. Tovtkevičius (sidabrinis diplomas), V. Jurkaitis (oranžinis diplomas), D. Žandaravičius (sidabrinis diplomas).

12. Edukacinis konkursas ,,Olimpis 2014“ - informacinių technologijų konkurso nugalėtoja -

L. Subačiūtė.

13. Kauno rajono konkursas ,,Mano seniūnija - įdomiausia Kauno rajone“-9 klasės komanda konkurso nugalėtoja.

14. Kauno r. mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos - berniukų komanda-III vieta.

15. Kauno r. mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos - mergaičių komanda-II vieta.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/