Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:35
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863179
Designed by:

Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:22
 2013 M. LAIMĖJIMAI

1.  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų tinklinio zoninės varžybos-

Molyklos berniukų komanda-I vieta.

2.  Rajono  vidurinių mokyklų/ gimnazijų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos-

Mokyklos merginų komanda - III vieta.

3.  Rajono  vidurinių mokyklų/ gimnazijų mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos-Mokyklos komanda III vieta.

4 .  XIV-asis skautiškos dainos konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau“-

Skautų ansamblis-I vieta.

5.  Mokinių olimpinio festivalio tinklinio respublikinėse tarpzoninės varžybos-

Berniukų komanda- II vieta.

6.  Kauno rajono 46-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada-

G. Gudaitytė (12 kl.)- I vieta.

7.  Respublikinis kūrybinių etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“-Justina Tamkevičiūtė (11kl.)-II vieta.

8. E.Pundzevičiaus vertimų konkursas-L. Bačiūnaitė (9kl.) I turo laureato diplomas.

9.  E.Pundzevičiaus vertimų konkursas-G.Girdauskaitė (10a) I turo laureato diplomas.

10.  Kauno rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada-D.Astrauskas III vieta.

11.  Lietuvos kalbos ir literatūros olimpiada (II etapas)-J.Aniulytė III vieta.

12.  Kauno rajono 62-osios mokinių matematikos olimpiada-J.Tovtkevičius III vieta.

13.  Česlovo Kudabos konkursas 11-12 klasių grupė-G.Gudaitytė III vieta.

14 .  Česlovo Kudabos konkursas 10 klasių grupė-J.Tovtkevičius I vieta.

15.  IT konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2013“-mokyklos 7-10 klasių komanda I vieta.

16. Kauno rajono mokinių technologijų olimpiada ,,Pažvelk į pasaulį kitaip“-9-10 klasių grupė-J.Navasaitytė I  vieta.

17.  Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų rusų kalbos poezijos kūrinio 9- 12 kl. grupė-L.Bačiūnaitė III vieta.

18.  Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų anglų kalbos prozos kūrinio 11-12 klasių grupė-G.Gudaitytė I vieta.

19. Kauno rajono E.Pundzevičiaus vertimų anglų kalbos prozos kūrinio 11-12 klasių grupė-I.Mizerevičiūtė II vieta.

20.  Kauno rajono mokinių konferencija konkursas ,,Mus vienija Europa“-J.Bradūnaitė 11a, J.Aniulytė 11a-II vieta.

21Kauno rajono mokinių konferencija konkursas ,,Mes informacinėje visuomenėje-2013“-K.Šmitaitė-Ivieta.

22.  Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „ Tavo žvilgsnis“- 

A.Rakauskaitė 7, D.Miknys 10, Gabija.Malijauskaitė 7, Greta Malijauskaitė 11, G.Girdauskaitė 10, G.Rakauskaitė 8, I.Griniūtė 8, I.Martirosian 10, J.Aniulytė 11, J.Amanaitytė 11, J.Bradūnaitė 11, J.Tamkevičiūtė 11, K.Šmitaitė 8, L.Bačiūnaitė 9, R.Krasauskaitė 7, R.Marčiukaitytė 9, S.Ramanauskaitė 8, T.Ramanauskaitė 10, V.Krasauskaitė 10 - laureatai.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/