Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 18:51
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 884708
Designed by:

Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:21
 

            2012 M. LAIMĖJIMAI                  

 

1. Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „ Tavo žvilgsnis“-

G. Malijauskaitė 10, I. Mizerevičiūtė 10, V. Jurkaitis - laureatai.

2. Tarptautinis Kalbų kengūros Lyderių turas-

 J. Aniulytė 10- lyderių turo nugalėtoja.

3. Tarptautinis geografijos ir istorijos online konkursas ,,Telluris“-

J. Tovtkevičius – respublikoje - II vieta, visų šalių tarpe – IX vieta.

4. Respublikinis konkursas„Kalbų Kengūra“-

K. Šmitaitė 6, L.Aleksandravičius 5, K. Urlikis 5, G. Šneideraitis 5, E. Gembeckas 5- auksinės Kengūros diplomai (lietuvių k.).

R. Tolevičiūtė 6,- auksinės Kengūros diplomai (anglų  k.), K. Ročkutė 11,- sidabrinės Kengūros diplomas. (anglų k.).

5. Rajoninė  gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada-

J. Aniulytė-I vieta , G. Gudaitytė III vieta.

6. Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada-

J. Šaltytė-III vieta.

7. Kauno rajono E. Pundziavičiaus vertimų konkursas

I. Mizerevičiūtė - I vieta (9-12 kl.), II vieta (9-10 kl.), G. Gudaitytė - I vieta (9-12 kl.), I. Rutkauskaitė - II (9-12 kl.)

8. Kauno rajono mokinių rusų kalbos olimpiados meninio skaitymo konkursas-

J. Aniulytė-I vieta.

9. Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“

G. Malijauskaitė-III vieta.

10. XIII-asis skautiškos dainos konkursas ,,Gražių dainelių daug girdėjau“-

Skautų ansamblis-I vieta.

11. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos vaikinų komanda - I vieta.

12. Kauno rajono mokinių Olimpinio festivalio vidurinių mokyklų tinklinio varžybos-

Mokyklos merginų komanda - III vieta.

13. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų tinklinio zoninės varžybos-

Molyklos berniukų komanda-II vieta.

14. Rajoninė technologijos olimpiada

J. Navasaitytė- II vieta, M. Stanislovaitis-III vieta.

15. Tarptautinis automodelizmo konkursas Taline “Baltic cup“ -

Komanda-II vieta,  6 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje.

16. Kauno rajono visuomenės sveikatos konkursas ,,Mano dviratis“-

G. Urlikytė –II vieta.

17. Kauno miesto ir rajono moksleivių dainų konkursas-

Mokyklos merginų ansamblis –II vieta.

18. Kauno rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių Olimpinio festivalio -

Mergaičių salės futbolo  varžybos- I vieta.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/