Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863186
Designed by:

Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:16
 

2009 M. LAIMĖJIMAI   


Eil.Nr.
     Renginio, priemonės
         pavadinimas
   Vieta   Mokinio pavardė   Klasė    Mokytojopavardė
1. Lietuvos mokinių 47-osios chemijos olimpiados II etapas II J. Zmitravičiūtė     11   J. Saltonienė
2. Lietuvos mokinių 47-osios chemijos olimpiados II etapas III V. Karalius     12 J. Saltonienė
3. Kauno r. mokinių rusų kalbos olimpiada  „Įžengę į Lietuvos tūkstantmetį“ III I. Berštautaitė    10 Z. Šiaučiulienė
4. Lietuvos mokinių 58-osios matematikos olimpiados II etapas  I V. Karalius    12 L. Rutkauskienė
5. Lietuvos mokinių 58-osios matematikos olimpiados II etapas II G. Gudaitytė     8 I. Subačienė
6. Lietuvos mokinių 58 –osios matematikos olimpiados II etapas III J. Tovtkevičius     6 I. Subačienė
7.
Kauno r. mokinių plokštuminių kūrybinių darbų paroda-konkursas
„ Svajonių žiema“
padėka A. Dubauskaitė    7 D. Krasauskienė
8. Respublikinio IT, etnokultūros ir lietuviųkalbos integruoto kūrybinis konkursas „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ Diplomas III G. Girdauskaitė     6
I. Subačienė
D. Krasauskienė
9.
 
Kauno r. 7-12 klasių
moksleivių  technologijų olimpiada
III A. Čyvaitė    11 L. Berštautienė
10 Kauno r. 7-12 klasių moksleivių technologijų olimpiada II N. Kulikauskaitė     11 L. Berštautienė

12 Kauno r. 5-12 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada     I V. Juciūtė     7 L. Juciuvienė
13 Kauno r. 5-10 klasių mokinių lietuvių literatūros, dailė irtechnologijų kūrybinių darbų integruotas konkursas „ Mano batai buvo du“     I laipsnio diplomas G. Girdauskaitė    6  L. Berštautienė
14 Kauno r. 2-ojo Tado Ivanausko jaunųjų gamtininkų konkursas    III J. Aniulytė     7 V. Vėlavičienė
15 Kauno r. 10 klasių muzikos  konkursas „ Pažinkime Lietuvosmuzikinę kultūrą“    III 10 kl. komanda     10 A. Furmonas
16 Respublikinis mokinių konkursas „ Mokinio kalendorius“     II
R. Demenius
N. Kulikauskaitė
R. Mierevičiūtė
M. Sviderskytė
   12
   11
   11
    11
L. Juciuvienė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/