Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 01:23
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2379551
Designed by:

Mes Dovydaičiukai!
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 03 14:24
   

      Kiekviena mokykla kažkuo yra ypatinga. Viena išsiskiria savo jaukumu ir estetiniu vaizdu, kita organizuojamais renginiais ir šventėmis, dar kita savo tradicijomis.
      Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija ne išimtis. Mums svarbios mūsų tradicijos , kasmetiniai renginiai ir šventės. Mokykla turi tradiciją kasmet rengti šventę, skirtą  šauniausiems ir gabiausiems mokiniams. Mokyklos administracija ir mokytojai šiemet gabiausiųjų pagerbimą organizavo kitaip. Visi jaunieji eruditai gavo staigmeną – teatro bilietą . gruodžio 1 d ieną geriausieji mokiniai ir ir lydintys mokytojai dideliu autobusu išvyko į valstybinį Kauno dramos teatrą, kuriame visi žiūrėjo spektaklį ,,MODERATORIAI“. Mokiniai po įdomaus spektaklio turėjo laisvo laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti senamiesčiu, išgerti arbatos, apžiūrėti prie Rotušės stovinčią eglę, pasigėrėti vakariniu miesto vaizdu. Pusdienis Kaune praėjo išties turiningai.

Liveta Bačiūnaitė IV klasė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/