Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:57
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887326
Designed by:

Darbo grupės
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2009 Sausis 13 11:20
SAVIVALDOS INSTITUCIJŲ, KOMISIJŲ, DARBO, METODINIŲ GRUPIŲ SĄRAŠAI
 
Mokyklos taryba:
Mokytojų atstovai: Jolanta Girdauskienė, Danguolė Bradūnienė, Jūratė Kaupienė, Laimutė Berštautienė
Tėvų atstovai: Ingrida Valuckienė, Stasys Urlikis, Mečislovas Zavedskas, Violeta Šaltienė
Mokinių atstovai:  
Gabrielė Girdauskaitė, Jolanta Navasaitytė, Justina Tamkevičiūtė, Greta Malijauskaitė

Mokytojų taryba : visi mokyklos mokytojai  
 
Mokinių taryba: Virginija Zavedskaitė, Živilė Kazaitytė,  Rugilė Krasauskaitė, Rugilė Tolevičiūtė, Edita Navasaitytė, Enrika Valuckaitė, Evelina Tomkutė, Emilija Subačiūtė, Monika Jurgutytė, Dominyka Girniūtė, Karolina Šmitaitė, Augustas Kaminskas, Inga Gudaitytė, Auksė Makusytė, Justė Amanaitytė, Inesa Martirosian, Gabrielė Girdauskaitė, Jolanta Navasaitytė, Justina Tamkevičiūtė, Greta Malijauskaitė.

Mokyklos metodinė taryba:
Laimutė Rutkauskienė - Ugdymo skyriaus vedėja - pirmininkė,
Adrija Aurylė - Humanitarinių mokslų metodinės grupės pirmininkė - sekretorė,
Jolanta Girdauskienė - Veiklos stebėsenos poskyrio vedėja,
Dalė Krasauskienė - Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja,
Virgilijus Berštautas - Menų, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkas,  
Vitalija Vėlavičienė - Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė,
Jolanta Žėglevičienė - Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė.
Diana Tovtkevičienė - geografijos mokytoja.
 
     
Atestacijos komisija: Laimutė Rutkauskienė, Jolanta Jankauskienė- Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė, Kristina Salinkienė, Laima Juciuvienė, Mečislovas Zavedskas,  Diana Korsakienė, Algirdas Gudžius. 

Vaiko gerovės komisija: Dalė Krasauskienė,  Laimutė Rutkauskienė, Jūratė Kaupienė, Renata Kochanauskaitė, Regina Lomsargienė, Laura Janutė, Vitalija Vėlavičienė. 
 
Audito grupė:
Jolanta Girdauskienė -   veiklos stebėsenos poskyrio vedėja - pirmininkė,
Danguolė Bradūnienė - rusų / anglų  kalbų mokytoja - narė,
Alvydas Furmonas - muzikos mokytojas - narys,
Renata Kochanauskaitė - spec. pedagogė - logopedė - narė,
Rita Daraškienė - matematikos mokytoja - narė,
Irmutė Klizienė - lietuvių kalbos mokytoja - narė,
Zina Šiaučiulienė - etikos / rusų kalbos mokytoja - narė.

Inventoriaus komisija: Diana Korsakienė, Renata Kochanauskaitė, Virgilijus Berštautas, Dalė Krasauskienė.

Dokumentų ekspertų komisija:  Danutė Buivydienė, Diana Korsakienė, Jolanta Girdauskienė.
 
Metodinės grupės:  Humanitarų; menų, technologijų ir kūno kultūros;  pradinių klasių;  tiksliųjų ir gamtos mokslų.
 
Ugdymo plano rengimo darbo grupė: Laimutė Rutkauskienė, Dalė Krasauskienė, Renata Kochanauskaitė,  Jolanta Girdauskienė,  Diana Tovtkevičienė, Regina Lomsargienė, Adrija Aurylė, Ingrida Valuckienė, Monika Šukauskaitė.
 
Mokyklos veiklos plano rengimo grupė:
Ričardas Saltonas - direktorius - pirmininkas,
Laimutė Rutkauskienė - ugdymo skyriaus vedėja - narė,
Dalė Krasauskienė - neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja - narė,
Jolanta Girdauskienė - veiklos stebėsenos poskyrio vedėja -narė,
Vitalija Vėlavičienė - biologijos mokytoja - narė,
Jolanta Žėglevičienė - pradinių klasių mokytoja - narė,
Virgilijus Berštautas - geografijos mokytojas - narys.
Adrija Aurylė - Humanitarinių mokslų metodinės grupės pirmininkė - narė.

Strateginio plano rengimo grupė:
Ričardas Saltonas - direktorius, darbo grupės vadovas,
Laimutė Rutkauskienė - ugdymo skyriaus vedėja,
Dalė Krasauskienė - neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja,
Jolanta Girdauskienė - veiklos stebėsenos poskyrio vedėja,
Vitalija Vėlavičienė - gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė, 
Adrija Aurylė - Humanitarinių mokslų metodinės grupės pirmininkė - sekretorė, 
Renata Kochanauskaitė - spec. pedagogė - logopedė.

 
 
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/