PROJEKTAS "SPORTUOKIME KARTU" SKIRTAS JUDRIAJAI SAVAITEI

2012 – 09 – 21 mokykloje vyko Kauno rajono vaikinų futbolo rinktinių varžybos, kurios finansuotos iš Kauno r. savivaldybės 2012 m. Visuomenės sveikatos rėmimo fondo (pagal projektą „Sportuokime kartu“). Varžybose dalyvavo Čekiškės, Domeikavos, Raudondvario ir Vilkijos vaikinų rinktinių komandos. Futbolo varžybos prasidėjo Vilkijos ir Raudondvario komandų susitikimu. Varžybos baigėsi  rezultatu 2 : 2. Tačiau po 11 metrų baudinių serijos varžybas laimėjo Raudondvario kamanda. Pogrupio varžybas tęsė Čekiškės ir Domeikavos vaikinų komandos. Laimėjo Domeikavos komanda. Dėl trečios vietos susitiko Čekiškės ir Vilkijos mokyklų komandos.  Čekiškiečiai po sunkios kovos su Domeikavos vaikinų komanda pristigo jėgų kovoti ir liko ketvirtoje vietoje. Pirmąją vietą iškovojo Domeikavos vaikinų rinktinės komanda. Varžybos baigėsi nugalėtojų apdovanojimu.

Džiugu, kad rajoninės sporto varžybos skatina mokinius bendrauti ir bendradarbiauti, gerina tarpusavio santykius.