Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:31
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1185
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2469416
Designed by:

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ 2020
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2020 Lapkritis 16 22:03
  

Lapkričio 9 dieną kartu su daugiau kaip 2000 mokyklų, bibliotekų, kitų kultūros ir švietimo organizacijų visame Šiaurės ir Baltijos šalių regione dalyvavome tarptautiniame projekte  „Šiaurės šalių literatūros savaitė“, kuris kvietė plačiau susipažinti su Šiaurės šalių literatūros kūriniais. Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema – "Šiaurės šalys ir pasaulis". Pradinių klasių mokiniams buvo siūloma skaitymams knyga: norvegų rašytojos ir iliustruotojos Kristin Roskifte šiuolaikiška paveikslėlių knyga - „Visi iki vieno“. Šeštos klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimute Litvinskiene klausė įrašo bei  skaitė balsu ištrauką iš J. Wegelius knygos „Žudiko beždžionė“. Žiūrėjome filmuką ir virtualią parodą apie Šiaurės šalių rašytojus, jų kūrinius ir atlikome testą.

Skaitymas suteikia mums fantastišką galimybę keliauti ir patirti pasaulį. Knygose žavimės nepažintomis vietomis, atpažįstame lankytas vietas, pastebime skirtumus ir panašumus su mūsų pačių kultūra ir kasdiena. Per literatūrą, pasitelkdami vaizduotę, galime tūkstančius kilometrų nukeliauti neiškeldami kojos iš namų.

Viktorija Girniūtė, 6 kl.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/