Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:30
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1162
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2405291
Designed by:

TARPASMENINIAI SANTYKIAI IR KŪRYBIŠKI KONFLIKTŲ SPRENDIMO BŪDAI PAMOKOJE MO MUZIEJUJE
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2020 Rugsėjis 25 16:49
  

6 klasės mokiniai dalyvavo projekto „Aš tarp kitų. Kūrybiškumo ir kritinio mąstymo grupė“ išvykoje.  Vilniuje, MO muziejuje, jiems vyko edukacija "Gyvūnas ir robotas manyje: tarpasmeniniai santykiai ir kūrybiški konfliktų sprendimo būdai". Užsiėmimo metu šeštokai mokėsi reflektuoti savo emocines būsenas, jas verbalizuoti ir pasidalinti jomis su kitais. Taip pat meno kūriniuose atpažino ir analizavo jausmus ir siejo juos su savo asmeniniu patyrimu.

Vėliau, vaikštinėdami po sostinės senamiestį, grožėjosi jo žymiais pastatais: Aušros vartais, Rotuše, Vilniaus universitetu, Prezidentūra, Katedra ir Valdovų rūmais. Buvo labai įdomu į tą patį senamiestį pažvelgti ir iš Gedimino pilies bokšto. Ekskursiją po sostinę baigėme aukščiausiame statinyje Lietuvoje - TV bokšte. Stabtelėję prie atminimo kryžių ir paminklo Sausio 13-osios aukoms, pakilome į „Paukščių taką“, stebėjome Vilnių net iš 165 m aukščio. Kelionės nuovargį atpirko turiningai praleista diena sostinėje bei malonios emocijos.

6 klasės vadovė D. Bradūnienė ir socialinė pedagogė I. SinkevičienėKomentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/