Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 11:48
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2209920
Designed by:

VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA 6-12 METŲ VAIKAMS.
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2020 Birželis 04 18:48

Norime jums pristatyti vasaros dienos stovyklą vaikams Ringauduose, kuri orientuota į kokybišką laiką lauke ir veiklas gamtoje. Aplankysime gražiausias Kauno rajono lankytinas vietas, pradedant nuo vietinių perliukų kaip Obelynės parkas, išvykstant į Botanikos sodą, Raudondvario dvaro Rojaus sodą ir net Kauno centrą. Sportuosime su Gerda, kuri yra pilates trenerė ir pritaikys mankštas vaikams. Į edukacijas ir kūrybines dirbtuvėles kiekvieną dieną atvyks vis kitas kviestinis svečias, edukatorius, savo srities profesionalas. Smagu, kad mūsų bendruomenė turi daugybę įdomių žmonių, kaip doc. Algirdo Amšiejaus dukra Laura Baumann. Ji vaikus įtrauks į edukacinę programą "Paslaptingas bičių gyvenimas" :) Visų neminėsiu, nes dar noriu pasigirti ir sveikais užkandžiais bei dienos pietumis lauko terasoje, kuriuos tieks sertifikuotas ir patvirtintas VMVT maisto tiekėjas. Vaisių kokteilį gaminsimės drauge. Degustuosime naujus Žali žali produkcijos skonius, juk būsime taip arti jų auginimo! Svarbiausia - nedidelės grupelės (10-15 vaikų). Ne mokyklinė, ne klasės aplinka, verčiau namus primenantis kiemas, kur daug erdvės, daug pievos, ir žalumos. Čia vaikai atras netikėtų gamtos kampelių, pavėsio prieglobstį, žaidimo aikštelę, lauko terasą su pastoge ir patalpą, kur slėpsimės nuo lietaus ar karšto oro.

STOVYKLOS LAIKAS: 8.30 - 17.30 (programa nuo 9.00 iki 17.00).  Pradžia birželio 29 d. Trukmė - 5 dienos.

REGISTRACIJA: https://forms.gle/e34wqH2mhZWRjojx5 

TELEFONAS: +370 68114647 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/