Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:57
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2377837
Designed by:

FIZINIO AKTYVUMO IŠŠŪKIS ĮVEIKTAS!
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 2020 Gegužė 06 18:20
  Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player

Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 ir I gimnazinės klasių mokiniai, negailėdami savo laiko ir jėgų, ryžosi priimti Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro skelbtą fizinio aktyvumo iššūkį “Karantinas nebaisus, aktyvumas mums svarbus!”. Mokiniai būrė savo komandas, rinkosi idėją, filmavo fizinio aktyvumo veiklas namuose, savo kieme, ir šiandien Jums pristato savo kūrybinius darbus. Kviečiame ne tik pasigrožėti darbais, bet ir palaikyti gimnazijos bendruomenės draugus atiduodant savo balsą už jų darbus. Balsuoti už mūsų gimnazijos mokinių darbus galite nuo gegužės 6 d. 10 val. iki gegužės 11 d. 17 val. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Facebook tinklapyje. Todėl nieko nelaukite, spauskite ant nuorodos

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZXbo-cNa3HUJLqP3n04ZCUQpALQEwdpSPgWGtSSAaKa2wBw/viewform

 ir atiduokite savo balsą už mūsų gimnazijos komandas! ATMINKITE, LAIMI TIE, KURIE TURI DIDŽIAUSIĄ SAVOS BENDRUOMENĖS NARIŲ PALAIKYMĄ !!!


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/