Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:28
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2227147
Designed by:

KALĖDŲ AIDAI
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:47
 

Lekia laukais, bėga miškais

Sielos dainos skambesys...

Jūros bangom, dangaus skliautais...

Upėm srauniom ir jų krantais

Beldžias į mūsų širdis... Kalėdos

Gruodžio 20 dieną vyko tradicinis Advento renginys gimnazijoje – „Kalėdų aidai“. Žaismingais  ir džiugiais šventinės nuotaikos akordais koncertą pradėjo „Dainos teatriukas” (vad. D. Gudžiuvienė) ir Samantos bei Emilijos duetas (vad.  A. Furmonas). Visus susirinkusius pasveikino parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas. Renginio vedėjai Kotryna Kaminskaitė ir Emilis Ročka kartu su nykštukais Vasare ir Jonu pristatė kiekvienos klasės kalėdinę giesmę arba dainą, kurias koncertui padėjo pasiruošti muzikos mokytojas Alvydas Furmonas. Šventiškai papuoštoje gimnazijos salėje Kotrynos ir Emilio prasmingi žodžiai apie Adventą, nykštukės Vasarės eilėraštukai ir Jono pagrota ukulėle melodija kartu su mokinių padainuotomis kalėdinėmis dainomis ir giesmėmis buvo dovana visiems susirinkusiems artėjančių švenčių proga. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mokytojams, o dalyvavusiems programoje mokiniams įteikė saldžias dovanėles, palinkėjo visiems ramių ir jaukių švenčių.

Mokinių balsais suskambusios  kalėdinės giesmės, dainos pasiekė slapčiausias sielos kerteles ir liko kiekvieno renginio dalyvio širdyje, kaip artėjančių Šv. Kalėdų aidas. 

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/