Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:16
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1138
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2281001
Designed by:

KULTŪROS PASAS. PIRMOJI PAŽINTIS SU MAIRONIU
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Šeštadienis, 2019 Rugsėjis 21 17:14
 

Tikriausiai Lietuvoje nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie mūsų žymųjį poetą Maironį. Mes, aštuntokai, taip pat galėjome plačiau susipažinti su poeto gyvenimu ir kūryba apsilankę jo muziejuje Kaune. Per literatūros pamoką mes skaitėme ir aptarinėjome Maironio baladę ,,Jūratė ir Kastytis“, kuri parašyta pagal to paties pavadinimo sakmę. Todėl mokytojai Laimai Šukytei pasiūlius vykti į pamoką Maironio muziejuje, mes sutikome. Čia mes ne tik apžiūrėjome poeto namus, pamatėme daug jo asmeninių daiktų, bet daugiau sužinojome apie mūsų žymiojo  klasiko gyvenimą ir kūrybą. Čia taip pat teko prisiminti skaitytą baladę ,,Jūratė ir Kastytis“. Mes tapome aktoriais ir įsikūnijome į vieną ar kitą šios baladės personažą. Kiekvienas galėjome parodyti savo aktorinius sugebėjimus.

Išvyka visiems patiko. Tai buvo pirmoji didesnė pažintis su poetu. Kai kurias žinias mes galėsime pritaikyti ir vyresnėse klasėse.


8 klasės mokinė Skaistė Navasaitytė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/