Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:54
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1943116
Designed by:

LIETUVOS GP NACIONALINIS ČEMPIONATAS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:43
  

Vasaros pabaigoje Vilniaus greičio automodelių trasoje vyko tradicinės greičio automodelių varžybos Lietuvos GP ir atviras nacionalinis čempionatas jaunimui ir moksleiviams. Kaip ir kasmet varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos automodeliuotojai. Be mūsiškių į varžybas atvyko jaunieji automodeliuotojai iš Rygos , Talino ir pirmą kartą svečiai iš Sankt-Peterburgo.

Varžybos vyko šešiose  modelių klasėse ir atskiroje modelių išsukėjų rungtyje. Geriausių rezultatų pasiekėme E-3 B Junior klasėje kurioje Edvinas Leskauskas iškovojo I-ąją vietą, o Danielius Petrauskas III-ąją. E-2 Junior klasėje Edvinas Leskauskas laimėjo III-ąją vietą.

Nepralenkiamas išsukėjų varžybose tapo Aurimas Žandaravičius išsukęs modelį iki rekordinio 166 km/h  greičio. Tai buvo paskutinės sezono varžybos, laukia darbas dirbtuvėse, modelių remontas ir tobulinimas ir kitų metų varžybų sezonas.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/