Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1125
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2019512
Designed by:

Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:30
2019 metų laimėjimai

1.UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ - pasaulio pažinimo olimpiada, anglų kalbos olimpiada.

2.VIKTORIJA GIRNIŪTĖ – respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“, tarptautinis dienoraščio konkursas „Tylėti sunku“.

3.IEVA DIMAITĖ – gamtos olimpiada, istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

4.IEVA KALČINSKAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

5.MANTAS ORENTASistorijos olimpiada, matematikos olimpiada

6.RUGILĖ KINČIŪTĖ – istorijos olimpiada, gamtos olimpiada, T. Ivanausko konkursas, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ animuoto atviruko rungtis III vieta

7.SKAISTĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ - tarprajoninė informatikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ istorijos (animacijos) rungtis II vieta ir animuoto atviruko rungtis II vieta, 

8.ARNAS KLIMAVIČIUS – tarprajoninė informatikos olimpiada I vieta, matematikos olimpiada geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, informacinių technologijų konkursas ,,Konstruok su Scratch – 2019“ II vieta. 

9.ANDRIUS ABRAITIS – tarprajoninė informatikos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, lietuvių kalbos olimpiada, matematikos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta. 

10.EIVILĖ RAČAITĖ - gamtos olimpiada, technologijų olimpiada

11.RYTIS RIMKUS - tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 III vieta.

12.GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“

13.DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 I vieta.

14.EIMANTAS MEILIŪNAS - tarprajoninė informatikos olimpiada II vieta, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 II vieta.

15.GABIJA RAMOŠKAITĖ – biologijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada,

16.KOTRYNA KAMINSKAITĖ – matematikos olimpiada, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta, respublikinis konkursas “Žiemos puokštė 2019” III vieta.

17.ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

18.SAULIUS ŽUKLEVIČIUS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

19.EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 II vieta.

20.AURIMAS ŽANDARAVIČIUS - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos I vieta, Baltijos taurė 2019 I, II, III vietos.

21.KAMILĖ PETRAUSKAITĖ – rutulio stūmimas III vieta, respublikinis konkursas “Žiemos puokštė 2019” III vieta.

22.EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos  I ir III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2019 I ir II vietos.

23.INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

24.GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – tarprajoninė informatikos olimpiada, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

25.GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, chemijos olimpiada, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta, protų mūšis „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” III vieta.

26.SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ III vieta.

27.VIKTORIJA BATVINYTĖ - fotografijos konkursas ,,Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ II vieta

28.DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, chemijos olimpiada,  matematikos olimpiada, nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“

29.GRETA DOVIDAITYTĖ -  rutulio stūmimas III vieta, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, chemijos olimpiada, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“.

30.LAURA SIMONAITYTĖ - tarprajoninė informatikos olimpiada, informacinių technologijų konkursas ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ II vieta, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“ laureatė, fotografijos konkursas ,,Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ III vieta. 

31.JESIKA KALINAUSKAITĖ – rusų kalbos olimpiada I vieta

32.DEIVINA BENDIKAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ paskatinamasis prizas, respublikinis projektas ,,Giminės medis 2019“ laureatė.

33.EMILIJA SUBAČIŪTĖ – biologijos olimpiada, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 7 vieta rajone, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

34.MARTYNAS KALČINSKAS - tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 10 vieta rajone,

35.GYTIS BERŠTAUTAS – istorijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,  respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ paskatinamasis prizas.

36.GYTIS ŠNEIDERAITIS – tarprajoninė informatikos olimpiada I vieta, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 9 vieta rajone, 

37.VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

38.ERNESTAS GEMBECKAS tarprajoninė informatikos olimpiada II vieta, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,  fizikos olimpiada, matematikos olimpiada, tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“ 7 vieta rajone,

39.JUSTĖ ŠALTYTĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas II vieta, anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatė.
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/