Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:48
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2208394
Designed by:

PENKTOKŲ IŠVYKA Į TRAKUS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2019 Birželis 18 12:29
 

Karštą birželio 14 – osios rytą penktos klasės mokiniai su savo auklėtoja Laimute Litvinskiene išvyko į Trakus. Iki edukacinės pamokos pilyje turėjome laiko savarankiškai pavaikščioti ežero pakrante, apžiūrėti jachtas, paragauti kibinų, nusipirkti suvenyrų, netgi pabendrauti ir nusifotografuoti su japonų pora.

12 valandą  Trakų Salos pilies ekspozicijoje vyko edukacinė pamoka ,,Pasivaikščiojimai su Vytautu Didžiuoju". Kunigaikščio menėje gidė Irena mums papasakojo įdomiausias žinias iš istorinių šaltinių apie Vytauto Didžiojo asmenybę. Toliau dirbome grupėmis: gavome užduotį ekspozicijų salėse savarankiškai surasti eksponatus su valdovo atvaizdais bei parengti jų trumpą pristatymą. Susipažinome su menininkų, vaizduojančių kunigaikštį Vytautą, darbais, pilies eksponatais. Praktinėje užsiėmimo dalyje savarankiškai pasigaminome antspaudo, kuriame pavaizduotas kunigaikštis, kopiją.

Likusį laiką leidome „Trasalyje“ – vandens pramogų parke, kuriame išbandėme sūkurines vonias, vandens kaskadas, raitytą ir vingiuotą baseiną, sudarantį sraunią vandens tėkmę, jūros bangas,  turkišką ir rusišką pirtis. Skrydžio polėkį pajautėme čiuoždami 13,30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais. Važiuodami dainavome ir visi linksmi grįžome namo.

Ieva Dimaitė ir Gabrielė Zavadzkytė, 5 kl.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/