Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:09
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2380813
Designed by:

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2019 Birželis 03 16:20
 
Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose,niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti..."
A.
Baltrūnas


Tarptautinė vaikų gynimo diena pirmą kartą paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje, birželio 1-ąją. Tarptautinė vaikų gynimo diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Kol vieni laukia atostogų, kiti dar šiltesnių orų, mūsų Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai  „Peliukai“ ir ikimokyklinės grupės ugdytiniai „Skruzdėliukai“ su nekantrumu laukė gražios šventės, kuri tęsėsi net dvi dienas.

Gegužės 30 d. rytas darželyje prasidėjo su dideliu laukimo ir jaudulio jausmu, nes į svečius,  pasveikinti mažųjų gražios šventės proga, atvyko „Gyvi žaislai“. Ugdytinių tėveliai papuošė žaidimų aikštelę šventei, mažieji darželio vaikai  pagamino dovanėles atvykstantiems personažams. Į svečius atvyko klounai, šuniukai su kuriais vaikai šoko, sportavo, gamino ir pūtė muilo burbulus.

Ggužės 31 d.  „Peliukus“ ir „Skruzdėliukus“ aplankė Raseinių rajono kultūros centro Plikių vaikų kūrybinė grupė "Lašeliukai" (vad. A. Ročkienė), kurie savo programą – eilėraščius ir daineles, skyrė  visiems vaikams, primindami, jog vaikystė, pats gražiausias gyvenimo tarpsnis. Skambant finalinei dainai „O mes vaikai..“ į orą pakilo balionai, visi vaikai, tėveliai, pedagogės kartu dainavo, lingavo ir šoko bendrą ratelį.

Vaikystė, kaip akimirka prabėga labai greitai, nepastebimai ir lieka tik ryškiausi jos prisiminimai. Galbūt visų mūsų pastangų dėka, vaikų atmintin įsirėžė ypač spalvinga, saulėta, nepamirštama vaikystės šventė.

Mokytojos: Daiva Aleknienė, Daiva Salemonienė, Janina LangvinienėKomentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/