Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 02:34
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1183
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2517861
Designed by:

PROJEKTO „NERŪKYK, GYVENK SVEIKIAU“ VEIKLA GIMNAZIJOJE
Penktadienis, 2019 Gegužė 03 14:29

2019 m. gegužės 3 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje lankėsi ir 9-12 klasių mokiniams paskaitas, rūkymo profilaktikos tema, skaitė lektorius, bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis. Šis prevencinis paskaitų ciklas vykdomas visos Lietuvos mastu, įgyvendinant projektą „Nerūkyk, gyvenk sveikiau“. Projekte dalyvauja net 39 savivaldybės, o burtams lėmus, iš Kauno rajono savivaldybės būtent mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti profilaktinių paskaitų.

Tikriausiai jau nebereikia kartoti, kad rūkymas yra žalingas žmogaus sveikatai. Tabako dūmuose randama per 4000 cheminių junginių, iš kurių net keli šimtai laikomi kenksmingais sveikatai, o apie 40 iš jų yra patvirtinti kancerogenais, kurie sukelia vėžį ar skatina jo vystymąsi. Apie tabako (cigarečių) žalą organizmui mes žinome daug, tačiau šiuolaikiniame jaunuolių tarpe vis intensyvėja elektroninių cigarečių naudojimas. Anot D. Joneikio, tai dar mažai ištirta ir išanalizuota tokio rūkymo (vadinamu „garinimu“) sritis. Lietuvoje iki šiol nėra atlikta nė vieno tyrimo, siekiant nustatyti tikslią elektroninėse cigaretėse naudojamo užpildo sudėtį ir tik po 10-20 metų galėsime realiai pažinti tikrąją jų žalą organizmui ir visuomenei.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/