Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:15
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2214561
Designed by:

AKCIJA ,,DAROM“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2019 Balandis 25 12:37
 

Balandžio 19 d. visa Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė jungėsi prie akcijos ,,Darom“. 1-6 ir II-III gimnazijos klasių mokiniai ir jų klasių vadovai tvarkė gimnazijos aplinką.

7 klasės mokiniai ir klasės vadovė Jūratė Kaupienė talkininkavo tvarkant parapijos namų aplinką, o 8 klasės mokiniai ir klasės vadovė Laimutė Berštautienė prisijungė prie visus mokslo metus vykdomos akcijos ,,Atverkime širdis“ ir tvarkė Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namų teritoriją. I gimnazijos klasės mokiniai talkininkavo tvarkant Čekiškės ambulatorijos teritoriją. IV gimnazijos klasės mokiniai ir jų vadovė Eglė Simonaitienė bei technologijų mokytojas Virgilijus Berštautas tvarkė Nepriklausomybės Akto signataro Prano Dovydaičio sodybvietę.

Ši akcija skatina ne tik tvarkyti, puoselėti aplinką, bet darbas drauge augina bendruomeniškumo jausmą ir pačią bendruomenę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/