Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 17:39
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1061
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1834412
Designed by:

ŠIMTADIENIS ,,100 DIENŲ IKI LAISVĖS" BYLA NR. 66.
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:31
 

Vieniems šimtas dienų - tik šimtas, kitiems - net šimtas. Vasario 22-osios vakarą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos abiturientai pradėjo skaičiuoti savo paskutiniuosius šimtą iki kelionės pabaigos. Buvo apžvelgta didžiausia ir ilgiausia jų kelionė: nuo gimimo iki dvyliktos klasės. Pamatėme jų pirmuosius mažus žingsnelius, vėliau stebėjome, kaip dabartiniai abiturientai augo, brendo, tapo drąsesni ir štai jau greitai jiems atsivers nauji keliai...

 Dvyliktokus sveikino, prisiminimais dalijosi ir apdovanojo linkėjimais mokyklos direktorius, ugdymo skyriaus vedėja, dvyliktokų darželio auklėtojos, pirmosios mokytojos, auklėtojos, tėvai, draugai ir šventės organizatoriai. Teisėjai nusprendė išbandyti jų drąsą, ryžtą ir užsispyrimą, todėl jų laukė įvairūs išbandymai. Teisėjai priėmė ir paskelbė nuosprendį, kad įtariamieji - abiturientai yra ne tokie ir kalti, todėl įteikė jiems paleidimo į laisvę dokumentus - pusatestačius.  Dvyliktokai tiktai patys gali rast teisingiausią kelią, o mums belieka palinkėt jiems sėkmės ir valios!

III gimnazijos klasės mokiniai
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/