Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:02
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2171547
Designed by:

GIMNAZIJOS SPORTO SALĖS ATIDARYMAS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:33
 

Vasario 20 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje aidėjo džiaugsmingi sveikinimai ir mokinių mušinėjamų kamuolių garsai – čia atidaryta atnaujinta sporto salė.
Šioje gimnazijos sporto salėje užaugo daugybė mokinių, kurie mėgo krepšinį, tinklinį ir kitus sportinius žaidimus. Sporto salės atnaujinimas – tai paskata siekti dar aukštesnių rezultatų, o gimnazijos mokinių pasiekimai sportinėse varžybose įrodo, kad net ir iš nedidelių mokyklų skinti prizines vietas ne tik rajone, bet ir respublikoje tikrai įmanoma. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Antanas Nesteckis, kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas, seniūnijos bendruomenių pirmininkai negailėjo gražių žodžių gimnazijos bendruomenei. Kauno rajono meras paminėjo ir sportui daug atsidavusius a. a. Leokadiją ir Antaną Venckus, Gintarą Salinką. Mokinius stengėsi uždegti ta ugnele ir varžybose siekti kuo aukštesnių rezultatų. Jų paruošti sportininkai laimėdavo varžybas ne tik rajone, respublikoje, bet ir už jos ribų.
Atidarymo metu įvyko pirmosios oficialios tinklinio varžybos tarp Čekiškės ir Raudondvario gimnazijų merginų komandų.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sporto simbolis – KIŠKIS, o tai byloja legenda apie miestelio pavadinimo kilmę. Atnaujintoje gimnazijos erdvėje galima žaisti krepšinį, tinklinį, salės futbolą, kvadratą, tenisą, užsiimti įvairiomis treniruotėmis. Džiaugiamės, kad atnaujinta sporto sale naudojasi ne tik mokiniai, bet ir miestelio bendruomenė.

Virginija Zavedskaitė IV g. kl.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/