Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:03
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2164609
Designed by:

KELIONĖ Į LENKIJĄ
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2018 Gruodis 11 10:49
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė skatina gabių vaikų mokymąsi. Kiekvienais metais gruodį gimnazijoje rengiama gabių ir talentingų mokinių šventė ,,Mes Dovydaičiukai“. Šiais metais buvo nuspręsta vaikams padovanoti kelionę į Lenkiją, Koperniko mokslo centrą.

Gruodžio 8 d., anksti ryte, Čekiškės Prano Dovydaičio mokiniai ir jų mokytojai pradėjo savo kelionę į Varšuvą. Visiems snūduriuoti neleido ir gerą nuotaiką palaikė gidas Arūnas, kuris prikaustė visų dėmesį savo pasakojimais ir žaidimais. Atvykę į Varšuvą mokiniai ir mokytojai apžiūrėjo šventiškai papuoštą senamiestį, apsilankė Koperniko mokslo centre, kur galėjo išbandyti visus mechanizmus, prisiminti fizikos, chemijos dėsnius... Vakare grožėjomės nuostabiai pasipuošusia Varšuva. Gatvėje skanavome meduolių, vaišinomės imbierine arbata, klausėmės dūdų orkestro...

Tikimės, kad ši kelionės paskatins dar labiau stengtis daryti tai, kas labiausiai patinka, o mokiniai pasieks dar daugiau aukštesnių rezultatų!

IV g. kl. J. Šaltytė ir V. Zavedskaitė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/