Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:47
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1010
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1692200
Designed by:

Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:31

2018 metų laimėjimai

1. MANTAS ORENTASpasaulio pažinimo olimpiada

2. RUGILĖ KINČIŪTĖrespublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, istorijos olimpiada, T. Ivanausko konkursas.

3. SKAITĖ ŽUKLEVIČIŪTĖ  - istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada.

4. ARNAS KLIMAVIČIUS – matematikos olimpiada.

5. ANDRIUS ABRAITIS – T. Ivanausko konkursas, matematikos olimpiada.

6. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatė.

7. DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi II vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 I ir III vietos.

8. EIMANTAS MEILIŪNAS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II vieta.

9. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – T. Ivanausko konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2017“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2018“ I vieta.

10. KAMILĖ ORENTAITĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta.

11. EMILIJA ŠUMINAITĖ - respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta

12. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - istorijos olimpiada III vieta, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatas, matematikos olimpiada, respublikinis konkursas ,,Su atšvaitu saugus ir madingas“ III vieta.

13. SAULIUS ŽUKLEVIČIUS - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

14. EMILIS ROČKA – anglų kalbos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 III vieta.

15. AURIMAS ŽANDARAVIČIUS - technologijų olimpiada III vieta, Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II ir  dvi III vietos, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2017“ III vieta, tarptautinis konkursas ,,Žiemos puokštė 2018“ I vieta.

16. JONĖ ŽIČKUTĖ– respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“ laureatė, anglų kalbos olimpiada, rajoninės smiginio varžybos.

17. EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos  dvi I ir II vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2018 I ir II vietos

18. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - istorijos olimpiada I vieta, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas, T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

19. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, ,,Poezijos pavasarėlis 2018“ laureatė, respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

20. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,

21. SAMANTA ZAVADSKAITĖ – respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ I vieta.

22. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – istorijos olimpiada  III vieta, matematikos olimpiada,

23. GRETA DOVIDAITYTĖ - biologijos olimpiada

24. LAURA SIMONAITYTĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“, rajoninės smiginio varžybos.

25. DEIVINA BENDIKAITĖ - respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2018“ I vieta.

26. BEATA DIMAITĖ - E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

27. EMILIJA SUBAČIŪTĖ – tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 9 vieta rajone, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

28. MARTYNAS KALČINSKAS - tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2018“ 10 vieta rajone,

29. GYTIS BERŠTAUTAS– istorijos olimpiada, E. Pundzevičiaus vertimų konkursas,  fizikos olimpiada respublikinis konkursas ,,Lietuvos žinovas“, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,  respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

30. GYTIS ŠNEIDERAITIS – matematikos olimpiada, fizikos olimpiada.

31. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas, biologijos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

32. ERNESTAS GEMBECKAS – matematikos olimpiada

33. JUSTĖ ŠALTYTĖ – E. Pundzevičiaus vertimų konkursas III vieta, anglų klabos olimpiada, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.

34. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada

35. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ – matematikos olimpiada, biologijos olimpiada II vieta, respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis“ laureatas.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/