Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:05
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1093
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1956498
Designed by:

EDUKACINĖ PROGRAMA ,,SCENOGRAFIJOS PASLAPTYS“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2018 Lapkritis 30 12:24
  

Lapkričio 28 d. 7 klasės mokiniai vyko į Vilnių, į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, kuriame muziejaus darbuotojai vedė mokiniams netradicinę dailės pamoką apie scenografiją.

Šios pamokos tikslas – supažindinti mokinius su scenografijos praktika ir atskleisti įdomiuosius kino užkulisius. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai  susipažino su teatro dailininko - scenografo kūrybos ir darbo ypatumais: nuo eskizo iki galutinio rezultato. Kiekvienam mokiniui buvo suteikta unikali galimybė pačiam tapti kūrėju. Edukacinis užsiėmimas vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus gotikiniuose rūsiuose, kur yra įkurtos praktiniam darbui skirtos patalpos. Darbas vyko grupėmis: viena grupė kūrė scenografijos eskizą pasirinktomis priemonėmis (pastelė, akrilas, pieštukai, kt.), kita – projektavo  scenovaizdžio maketą tam skirtoje mini scenoje, trečioji grupė kūrė personažų kostiumus ir jais rengė manekenus. Kiekviena grupė po kurio laiko keitėsi darbu. Praktinės dalies metu sukurti objektai buvo sujungti į vieną sceną, maketas apšviestas, vyko diskusija. Po pamokos muziejaus darbuotojai supažindino mokinius su muziejaus ekspozicijomis, papasakojo muziejaus įkūrimo istoriją, mokiniai turėjo galimybę išgirsti skambant netradicinius muzikos instrumentus, pasigrožėti pirmosiomis filmavimo kameromis. Tai buvo paskutinė edukacinė programa ir projektas ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra baigėsi“.

Dailės mokytoja metodininkė Dalė Keliauskienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/