Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:50
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 997
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1583095
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KAUNO MIESTO IR RAJONO MOKSLEIVIŲ XIV DAINŲ KONKURSAS, SKIRTAS LIETUVOS KARIUOMENĖS 100-ČIUI PAMINĖTI
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:23
LAST_UPDATED2
 
GIMNAZIJOJE SVEČIAS IŠ OLANDIJOS
Trečiadienis, 2018 Lapkritis 21 17:26
 

Lapkričio mėnesį  Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje svečiavosi Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys  ir „Erasmus Ka +“ projekto „Bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimas“ partneriai: Jacqueline Selker iš Olandijos Hanzos universiteto ir Vida Česnaitienė, Lietuvos sporto universiteto vyresnioji mokslo darbuotoja. Svečiai gimnazijoje lankėsi siekdami išvysti iniciatyvos „Pamokos be kėdžių“ gyvąją pamoką, kurią tuo metu vedė asociacijos „Sporto idėja“ trenerė Daina Kazlauskienė. Tokių pamokų metu mokiniai dalį pamokos praleidžia ne sėdėdami ant kėdės, o ant gimnastikos kamuolio. Šių mokslo metų pradžioje Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro komanda gimnazijai padovanojo gimnastikos kamuolių. Pasak D. Kazlauskienės, mokiniai apie iniciatyvą „Pamokos be kėdžių“ atsiliepia teigiamai: „Vaikai sako, kad tokia veikla pamokos metu padeda nusiraminti, susikaupti ir atlikti užduotis“. Trenerė pabrėžė, kad vienas iš iniciatyvos tikslų yra efektyviai išnaudoti pamokos laiką – vaikai ne tik įsisavina informaciją, bet ir aktyviai juda ant kamuolių. Remiantis mokslininkų išvadomis, sėdėti ant gimnastikos kamuolių rekomenduojama 5 valandas per dieną.

Pasibaigus pamokai svečiai buvo pakviesti pasigrožėti renovuota gimnazija, susipažinti su gimnazijos vardo kilme, jo istorija.

Rasa Žičkuvienė


 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:45
 
Mergaičių salės futbolo komandą: KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ SKAISTĘ NAVASAITYTĘ, AUGUSTĘ VERŽBAVIČIŪTĘEMILIJĄ ŠUMINAITĘ, GABIJĄ RAMOŠKAITĘ, KLAUDIJĄ RIMPOVAITĘ, SKAISTĘ VERBAUSKAITĘKAMILĘ LESKAUSKAITĘ IR AISTĘ MALIAUSKAITĘ rajoninėse futbolo varžybose iškovojusią  III-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
LAST_UPDATED2
 
DALYVAUJAME PROJEKTE „PAŽINK VALSTYBĘ“
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:46
 

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Projektas „Pažink valstybę“ į edukacines veiklas įtraukė ir mūsų II gimnazijos klasės mokinius. Mūsų komandai patikėta švietimo sritis. Diskusijose apie gimnazijos bendruomenės problemas mes pasirinkome aktualiausią  – mokinių ir vaikų užimtumą po pamokų ir atostogų metu. Lapkričio 8 dieną viešėjome Čekiškės seniūnijoje pas seniūną Mečislovą Zavedską ir kalbėjome apie lauko erdves, apie vakarines sporto treniruotes. Lapkričio 16 dieną lankėmės Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriuje. Šiltai sutiko ir su mūsų komanda bendravo švietimo skyriaus darbuotojai. Prie apskrito stalo diskusijai pakvietė jaunimo reikalų koordinatorė Kauno rajono savivaldybės administracijoje Simona Vitkauskienė ir Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Miglė Trainienė. Susipažinome su jaunimo veikla Kauno rajone, išsakėme savo idėjas ir ieškojome bendrų sprendimo būdų. Mes gavome patarimų, kaip spręsti iškilusias problemas, kur ieškoti pagalbos. Galvoje gimė  ne viena idėja, susiradome įdomių veiklų, kurias sieksime įgyvendinti.

Greta Dovidaitytė II g. klasė


LAST_UPDATED2
 
TOLERANCIJOS DIENA
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:44
 

Lapkričio 16-ąją daugelis demokratinių valstybių mini Tarptautinę tolerancijos dieną. Ji minima nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet  nuo 2003 metų  inicijuoja šios dienos minėjimą.

Mūsų gimnazijoje lapkričio 12-16 dienomis pamokų metu ugdėme toleranciją. Pilietiškumo pagrindų pamokose moksleiviai su mokytoja D. Tovtkevičiene prisiminė žodžio tolerancija reikšmę, diskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar esame tolerantiški vienas kito atžvilgiu. Per istorijos pamokas mokytoja E. Simonaitienė moksleiviams pasakojo apie  istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei. Kartu su moksleiviais analizavo, kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam; mokiniai patys stengėsi atrasti tolerancijos netolerancijos pavyzdžių mūsų Lietuvos istorijoje ar jos vertinime. Visą savaitę dorinio ugdymo pamokose mokytojos Z. Šiaučiulienė ir R. Greičienė su moksleiviais diskutavo apie vertybes bei tolerancijos ugdymą. Moksleiviai grupelėse kūrė Tolerancijos raktus, kurie tarsi padeda atrakinti žmonių jausmus ir įsileisti į savo mintis šalia esantį kitokį ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų ar išpažįstantį kitą religiją žmogų. Kai kurie žmonės savo viduje turi pakantumo, supratingumo, draugiškumo, pagarbos, bet  ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

Visi pagaminti raktai buvo sukabinti stende, raginant atverti ,,TOLERANCIJOS SKRYNIĄ“, pirmiausia- sau, o po to ir kiekvienam šalia esančiam.


Socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/