Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 979
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1510510
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MOKYTOJŲ DIENA 2018
Ketvirtadienis, 2018 Spalis 11 13:10
 

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos abiturientai, šia proga, su šypsenomis, muzika ir gėlėmis pasitiko kiekvieną gimnazijoje dirbantį mokytoją. Mokytojus sveikino mokiniai, auklėtiniai, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, Liučiūnų krašto bendruomenės centro pirmininkė Marytė Rastauskienė, Liučiūnų laisvalaikio salės renginių organizatorė Elena Tarolienė. Abiturientai taip pat aplankė laikinai seniūnijoje įsikūrusius priešmokyklinukus ir jų mokytojas. Pasibaigus pamokoms, mokytojų laukė staigmena – sportinės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” naujai renovuotoje sporto salėje. Mokytojai tarpusavyje varžėsi estafečių rungtyse.. Komandos, užėmusios prizines vietas, buvos apdovanotos medaliais.

Linkime mokytojams sėkmės,sveikatos ir kantrybės, ugdant jaunąją Lietuvos kartą - MUS!

Abiturientai


 
TĖVELIŲ DĖMESIUIǃ
Antradienis, 2018 Spalis 02 21:15
 

Gimnazijoje vykstant renovacijos darbams galite neprisiskambinti kontaktiniais telefonais 837 560 291 ir 837 560 342. Atsiprašome už laikinus nesklandumus.

Gimnazijos administracija


 
EUROPOS KALBŲ DIENA
Pirmadienis, 2018 Spalis 01 21:53
 

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje buvo paminėta Europos kalbų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. O ji didelė: per 200 Europos kalbų, 24 oficialios ES, apie 60 regioninių bei mažumų kalbų ir dar daugiau, kuriomis kalba iš kitų pasaulio vietų atvykę žmonės. Europos kalbų dienos minėjimo tikslas – skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Lietuvių kalbos mokytojų iniciatyva mūsų gimnazijoje  rytą visus pasitiko akcentas – Europos kalbų dienos plakatas, pritvirtintas ant  kiekvieno kabineto durų. Visos lietuvių kalbos pamokos buvo skirtos šiai dienai paminėti. 5-7 klasių mokiniai piešė kalbos ženklą, kūrė eilėraštukus apie kalbą. 8-IV gimnazijos klasių mokiniai pildė individualius užduočių lapus. Atlikdami gramatines užduotis jie rado išsamius atsakymus į klausimą „Ar liks pasaulyje tik viena kalba?“, sužinojo apie nykstančias ir atgaivintas kalbas, žinomiausius poliglotus. II gimnazijos klasėje vyko integruota lietuvių ir anglų kalbos pamoka „Graikų mitai ir iš jų kilę posakiai“.

Buvęs Pietų Afrikos Prezidentas Nelsonas Mandela yra pasakęs: „Jei kalbėsite su žmogumi jam suprantama kalba, jis įsidės jūsų žodžius į galvą. Jei kalbėsite jo gimtąja kalba, jis įsidės jūsų žodžius į širdį“.

Lietuvių kalbos mokytojos L. Litvinskienė ir L. Šukytė


 
„100 LIETUVOS MOKYKLŲ x 100 ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDŲ“ PROJEKTAS
Antradienis, 2018 Spalis 02 21:12
 

Rugsėjo 25 dieną  mūsų gimnazijos 6-8 klasių mokiniai dalyvavo „100 Lietuvos mokyklų x 100 Šimtmečio programavimo valandų“ projekte. Projekto mentoriai pristatė įvairiausias galimybes technologijų industrijoje. Programuodami mokiniai pažino atliko specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, įkvepiančias pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Jaunieji kūrėjai turėjo įveikti nemažai iššūkių: atkurti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą, suprogramuoti lietuvių liaudies šokio judesius, surikiuoti žmones į Baltijos kelio grandinę, pakartoti Rūtos Meilutytės rekordinį plaukimą.

Ingrida Subačienė, IT mokytoja metodininkė


LAST_UPDATED2
 
DAILĖS PAMOKA ,,KAIP KURIA ARCHITEKTAI?“.
Pirmadienis, 2018 Spalis 01 21:51
 

Rugsėjo 24 d. gerai nusiteikę 6 klasės mokiniai skubėjo į Čekiškės miestelio biblioteką, kurioje vyko netradicinė dailės pamoka ,,Kaip kuria architektai?“. Jos metu mokiniai sužinojo, kaip projektuoja šiuolaikiniai architektai ir turėjo galimybę praktiškai pritaikyti žinias dirbdami planšetiniais kompiuteriais Tinkercad aplinkoje bei kurdami daiktus 3D formatu.

Dailės mokytoja metodininkė Dalė Keliauskienė


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/