Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:48
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 980
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1513497
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

VYDŪNUI – 150
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:26
 

2018 – Vydūno metai. Rašytojas, filosofas, visuomenės veikėjas gyvenimą paskyrė lietuvybei Klaipėdos krašte ir Mažojoje Lietuvoje puoselėti. Gyvendamas Tilžėje, vadovavo šio miesto lietuvių giedotojų draugijai, kūrė dainas ir giesmes, rengė šventes ir vaidinimus.

Būdamas silpnokos sveikatos, ją stiprino sveika gyvensena, vegetariška mityba. Vydūnas ypač mėgo skambinti arfa.

Lapkričio 21 dieną grupė VIII – X klasių mokinių vyko į renginį, skirtą Vydūno 150-osioms metinėms paminėti. Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos konferencijų salė buvo pilnutėlė. Čia aktorius Petras Venslovas ir liaudies dainų atlikėja, muzikantė Daiva Šeškauskaitė atliko teatrinę – muzikinę kelionę ,,Amžinasis keleivis“. Gražiai skambėjo žodžiai ir senovinės dainos. Pasirodymą svečiai baigė ,,Lietuvių giesme“, tapusia Mažosios Lietuvos himnu. Kas mokėjo žodžius, giedojo kartu su atlikėjais.


Lietuvių k. mokytoja Laima Šukytė


LAST_UPDATED2
 
KAUNO MIESTO IR RAJONO MOKSLEIVIŲ XIV DAINŲ KONKURSAS, SKIRTAS LIETUVOS KARIUOMENĖS 100-ČIUI PAMINĖTI
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:23
LAST_UPDATED2
 
DALYVAUJAME PROJEKTE „PAŽINK VALSTYBĘ“
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:46
 

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Projektas „Pažink valstybę“ į edukacines veiklas įtraukė ir mūsų II gimnazijos klasės mokinius. Mūsų komandai patikėta švietimo sritis. Diskusijose apie gimnazijos bendruomenės problemas mes pasirinkome aktualiausią  – mokinių ir vaikų užimtumą po pamokų ir atostogų metu. Lapkričio 8 dieną viešėjome Čekiškės seniūnijoje pas seniūną Mečislovą Zavedską ir kalbėjome apie lauko erdves, apie vakarines sporto treniruotes. Lapkričio 16 dieną lankėmės Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriuje. Šiltai sutiko ir su mūsų komanda bendravo švietimo skyriaus darbuotojai. Prie apskrito stalo diskusijai pakvietė jaunimo reikalų koordinatorė Kauno rajono savivaldybės administracijoje Simona Vitkauskienė ir Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Miglė Trainienė. Susipažinome su jaunimo veikla Kauno rajone, išsakėme savo idėjas ir ieškojome bendrų sprendimo būdų. Mes gavome patarimų, kaip spręsti iškilusias problemas, kur ieškoti pagalbos. Galvoje gimė  ne viena idėja, susiradome įdomių veiklų, kurias sieksime įgyvendinti.

Greta Dovidaitytė II g. klasė


LAST_UPDATED2
 
GIMNAZIJOJE SVEČIAS IŠ OLANDIJOS
Trečiadienis, 2018 Lapkritis 21 17:26
 

Lapkričio mėnesį  Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje svečiavosi Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys  ir „Erasmus Ka +“ projekto „Bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimas“ partneriai: Jacqueline Selker iš Olandijos Hanzos universiteto ir Vida Česnaitienė, Lietuvos sporto universiteto vyresnioji mokslo darbuotoja. Svečiai gimnazijoje lankėsi siekdami išvysti iniciatyvos „Pamokos be kėdžių“ gyvąją pamoką, kurią tuo metu vedė asociacijos „Sporto idėja“ trenerė Daina Kazlauskienė. Tokių pamokų metu mokiniai dalį pamokos praleidžia ne sėdėdami ant kėdės, o ant gimnastikos kamuolio. Šių mokslo metų pradžioje Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro komanda gimnazijai padovanojo gimnastikos kamuolių. Pasak D. Kazlauskienės, mokiniai apie iniciatyvą „Pamokos be kėdžių“ atsiliepia teigiamai: „Vaikai sako, kad tokia veikla pamokos metu padeda nusiraminti, susikaupti ir atlikti užduotis“. Trenerė pabrėžė, kad vienas iš iniciatyvos tikslų yra efektyviai išnaudoti pamokos laiką – vaikai ne tik įsisavina informaciją, bet ir aktyviai juda ant kamuolių. Remiantis mokslininkų išvadomis, sėdėti ant gimnastikos kamuolių rekomenduojama 5 valandas per dieną.

Pasibaigus pamokai svečiai buvo pakviesti pasigrožėti renovuota gimnazija, susipažinti su gimnazijos vardo kilme, jo istorija.

Rasa Žičkuvienė


 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:45
 
Mergaičių salės futbolo komandą: KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ SKAISTĘ NAVASAITYTĘ, AUGUSTĘ VERŽBAVIČIŪTĘEMILIJĄ ŠUMINAITĘ, GABIJĄ RAMOŠKAITĘ, KLAUDIJĄ RIMPOVAITĘ, SKAISTĘ VERBAUSKAITĘKAMILĘ LESKAUSKAITĘ IR AISTĘ MALIAUSKAITĘ rajoninėse futbolo varžybose iškovojusią  III-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/