Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:00
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 964
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1464733
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

VAKARAS SU DARIUMI JONEIKIU (judėjimas ,,Stabdyk nusikalstamumą)
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:56
 

Gruodžio 12 d. mūsų gimnaziją aplankė Darius Joneikis judėjimo ,,Stabdyk nusikalstamumą Kauno regiono skyriaus projekto "Mobilus jaunimo centras" vadovas.  Dalyvavo nuo jaunausių I g. klasės iki mokyklos vyriausių IV g. klasės mokinių. Susirinkusiems jis plačiau papasakojo apie visą veiklą ir kibome į užduotus darbus. Mokiniai turėjo išsiskirstyti grupelėmis ir sugalvoti sau pavadinimus. Ko tik mokiniai neprisigalvojo! O prasidėjus žaidimui grupė su savo nariais turėjo šokti ,,Just Dance”. Grupės nariai, surinkę daugiausia taškų, varžėsi su kitų grupių nugalėtojais. Smagiai  priartėjome prie finalo. Šauni kompanija susirinko Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijoje. Puikus vakaras praleistas jaunimo tarpe. Nugalėtojai apdovanoti prizais! Nepamiršti buvo ir mūsų mokytojai, kuriuos taip pat pakvietė pašokti. Su pačia didžiausia šypsena ir geriausia nuotaika, išlydėjome D. Joneikį. Tikimės, kad dar sugrįš!

Dievina Bendikaitė II g. kl.


LAST_UPDATED2
 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:50

ŠAUNIAUSI PRADINUKAI

(baigę aukščiausiuoju lygiu):

1.Dimaitė Liepa 1kl.

2.Jaremčiūtė Rusnė 1 kl.

3.Leškutė Paulina 1 kl.

4.Šaltys Augustinas 1 kl.

5.Tomkus Tautvydas 1 kl.

6.Bartaševičiūtė Kotryna 1 kl.

7.Astrauskaitė Vanesa 2 kl.

8.Bendikas Titas 2 kl.

9.Šliktaitė Adrija 2 kl.

10.Simonavičiūtė Emilija 2 kl.

11.Mockutė Gabrielė. 4 kl.

12.Sinkevičiūtė Ugnė 4 kl.

13Nekrošius Nojus. 4 kl.

PUIKIAI BAIGĖ

(dešimtukais)

Gabija Laurinavičiūtė - I g. kl.


GERIAUSIEJI: 5- 8 ir I-II g. klasių mokiniai

(baigę 9-10)

1. Kalčinskaitė Ieva- 5 kl. 

2. Kaminskaitė Kotryna- 8 kl.


LAST_UPDATED2
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2018 Gruodis 11 10:50
 

VIRGINIJĄ ZAVEDSKAITĘ, IV gimnazijos klasės mokinę, tapusią Aurelijos Makūnienės  labdaros ir paramos fondo premijos laureate.
LAST_UPDATED2
 
IKIMOKYKLINĖS „SKRUZDĖLIUKŲ“ IR PRIEŠMOKYKLINĖS „PELIUKŲ“ UGDYMO GRUPIŲ NAUJŲ ERDVIŲ ATIDARYMO ŠVENTĖ
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 13 15:32
 

Gruodžio 11 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos pirmo aukšto patalpose  buvo iškilmingai atidarytos dvi naujos, jaukios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Tai tikra dovana ne tik mažiesiems čekiškiečiams, bet ir kaimyninių rajonų vaikams ir jų tėveliams. Į grupių atidarymo šventę susirinko didelis būrys svečių. Gražios šventės metu linksmai nusiteikusius vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas, gimnazijos administraciją pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, mero pavaduotojas Jonas Gurskas, savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja ugdymui, vykdyti Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pareigas Nijolė Benikienė. Švente pasidžiaugti atvyko ir miestelio seniūnas Mečislovas Zavedskas, seniūno pavaduotoja Dalė Savickienė, bei Liučiūnų krašto bendruomenės centro nariai.

Po linksmos programėlės ir šiltų sveikinimų meras, savivaldybės administracijos direktorius, bei gimnazijos direktorius perkirpo simbolinę atidarymo juostelę.  Po vienu gimnazijos stogu įsikūrusias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes pašventino Čekiškės Švč. Trejybės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas.

Pravėrus duris į naujas patalpas, mažylių laukė staigmena. Prietemoje jaukia šviesa suspindo žibintai, apšvietus klases, balionų debesėliai laukė savo gyventojų, nuo švelnaus vėjelio lingavo, ir tarsi paslaptingai ištarė – „Sveiki atvykę, mes Jūsų laukėm“.

Mažųjų džiaugsmą sustiprino įspūdinga svečių ir dovanų gausa, linksmieji renginio vedėjai burtininkė, peliukas ir skruzdėliukai.  Vedantiesiems labai patiko naujos, jaukios patalpos, todėl jie nutarė čia pasilikti. Todėl priešmokyklinio ugdymo grupėje apsigyveno peliukai, ikimokyklinio – skruzdėliukai. Su nuotaikinga daina naujuosius draugus pasveikino I-os gimnazinės klasės mokinė Samanta Zavedskaitė ir ją paruošęs muzikos mokytojas Alvydas Furmonas, Atliekama daina padrąsino mažuosius patiems padainuoti ir prisijungti į gausią gimnazijos bendruomenę.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Aleknienė, Daiva Salemonienė


LAST_UPDATED2
 
KELIONĖ Į LENKIJĄ
Antradienis, 2018 Gruodis 11 10:49
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė skatina gabių vaikų mokymąsi. Kiekvienais metais gruodį gimnazijoje rengiama gabių ir talentingų mokinių šventė ,,Mes Dovydaičiukai“. Šiais metais buvo nuspręsta vaikams padovanoti kelionę į Lenkiją, Koperniko mokslo centrą.

Gruodžio 8 d., anksti ryte, Čekiškės Prano Dovydaičio mokiniai ir jų mokytojai pradėjo savo kelionę į Varšuvą. Visiems snūduriuoti neleido ir gerą nuotaiką palaikė gidas Arūnas, kuris prikaustė visų dėmesį savo pasakojimais ir žaidimais. Atvykę į Varšuvą mokiniai ir mokytojai apžiūrėjo šventiškai papuoštą senamiestį, apsilankė Koperniko mokslo centre, kur galėjo išbandyti visus mechanizmus, prisiminti fizikos, chemijos dėsnius... Vakare grožėjomės nuostabiai pasipuošusia Varšuva. Gatvėje skanavome meduolių, vaišinomės imbierine arbata, klausėmės dūdų orkestro...

Tikimės, kad ši kelionės paskatins dar labiau stengtis daryti tai, kas labiausiai patinka, o mokiniai pasieks dar daugiau aukštesnių rezultatų!

IV g. kl. J. Šaltytė ir V. Zavedskaitė


 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/