Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 964
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1463454
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PROTŲ MŪŠIS "AIDS - GERIAU ŽINOTI"
Penktadienis, 2018 Gruodis 21 09:53
 

Šiais metais mūsų gimnazija prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) organizuotos iniciatyvos. Ji skirta pasaulinei AIDS dienai paminėti. Vyko protų mūšis "AIDS - geriau žinoti", kuris kasmet suburia tūkstančius dalyvių iš ugdymo įstaigų, organizacijų ir bendruomenių. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė raginama atlikti ŽIV tyrimą, sužinoti, ar neserga ŽIV liga ir kokia galima prevencija.

Penktadienio popietę 8, I - II gimn. klasių moksleiviai, susibūrę į 3 komandas, pasitikrino savo žinias renginyje, kurį vedė socialinė pedagogė I Sinkevičienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė R. Žičkuvienė. Nors komandos kovėsi taškas į tašką, bet nedidele persvara aplenkę aštuntokus į priekį įsiveržė I gimnazijos klasės mokiniai.

Socialinė pedagogė I Sinkevičienė


 
AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“
Penktadienis, 2018 Gruodis 21 09:49

"Šimtmečio „Knygų Kalėdos“ - visų knygos bičiulių šventė! Ir didelių, ir mažų. Vieni kitiems, bibliotekoms ir visai Lietuvai dovanokime skaitymo džiaugsmą ir šviesą. Sukurkime "Knygų Kalėdas" kartu ", - sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė per pirmąjį šalies Kalėdų eglės įžiebimą ir paskelbė akcijos pradžią.

Į šį kvietimą atsiliepė 8 klasės mokiniai ir padovanojo bibliotekai: Arnoldas Kriščiūnas vieną, o Gabija Ramoškaitė keturias knygas. Šaunuoliai!

  Lietuvių k. mokytoja L. Litvinskienė


LAST_UPDATED2
 
SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 10:00
 

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas – Kalėdų Senelio apsilankymas. Gruodžio 13 dieną  į Čekiškės laisvalaikio salę rinkosi 1- 5 klasių mokiniai susitikti su Kalėdų Seneliu. Papuoštoje salėje skambėjo šventinę nuotaiką kuriančios melodijos. Žaislų išradėja laiko mašina atskraidino pas mus pirmykštį žmogų, riterį ir iš 1975 metų Kalėdų senelį. Atvykęs iš tolimosios šiaurės jis kartu su vaikučiais vaidino nuotaikingoje šiuolaikinėje pasakoje. Visi – o mūsų buvo išties labai gausus būrys – bendravome, žaidėme įvairiausius žaidimus, šokome, kartu dainavome daineles.

O dovanėlės...? Jas tikimės, kad padės Kalėdų naktį po eglute.

Pradinių klasių mokytoja Aldona Žotkevičienė


 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 10:03
 

GRUODŽIO 21 D. – ADVENTINIO SUSIKAUPIMO DIENA ČEKIŠKĖS PARAPIJOJE


10.00 VAL. VYKS  ADVENTINĖ POPIETĖ „ATIDUOTAS Į MŪSŲ RANKAS“

(Jums giedos ir adventiniais pamąstymais  dalinsis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai).


14.30 VAL. ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA.


15.00 VAL. SUSITAIKINIMO SAKRAMENTO

ŠVENTIMAS (dalyvaus visi Kauno II dekanato kunigai).


Nuoširdžiai kviečiame visus dalyvauti, kartu su mumis papuošti ir atverti savo širdis Viešpaties laukimui


LAST_UPDATED2
 
KNYGA APIE ŠVIETIMĄ PAKAUNĖS KRAŠTE ATKELIAVO IR Į MŪSŲ GIMNAZIJĄ...
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:58
 

Ketvirtadienio popietę Ingos Stepukonienės knyga „Švietimas Pakaunės krašte“ atkeliavo į mūsų gimnaziją. Į knygos sutiktuves atėjo ne tik dabartiniai mokyklos mokytojai, bet ir  keletas mokytojų veteranų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė pristatė knygos autorę ir kartu su ja atvykusius svečius - rajono merą V. Makūną ir jo patarėją švietimo klausimais A. Bagdoną. Knygos autorei Čekiškė yra miela ir sava, nes čia gyveno seneliai, gimnazijoje dirbo mylima teta – mokytoja G. Vaičekauskaitė. Viešnia papasakojo, kad gausiai iliustruotoje monografijoje pirmą kartą plačiau pristatoma mokyklų atsiradimo Pakaunės krašte istorija, jų darbo sąlygos ir veikla nuo įkūrimo iki šių dienų. Knygoje daug dėmesio skiriama įvairiais laikotarpiais Pakaunėje dirbusių mokytojų asmenybėms. Taip pat,  autorės teigimu, išryškinamos svarbiausios regiono švietimo raidos gairės, institucijų įtaka šiandieninio ugdymo įstaigų veiklai. Viešnia patikino, kad šioje knygoje rasime nors ir nedidelę dalelę savęs. „Švietimas Pakaunės krašte“ yra jau penktoji Ingos Stepukonienės knyga. Susitikime kalbėjęs Kauno rajono meras V. Makūnas pasidžiaugė, kad jo idėja, išleisti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą knygą, buvo įgyvendinta. Anot J. Marcinkevičiaus, norėdami pamatyti Lietuvą, turime žiūrėti į mokyklą.

Lietuvių k. mokytojos L. Šukytė, L. Litvinskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/