Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 01:05
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 964
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1463575
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:38
 
KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ, DIANĄ VAIČEKAUSKAITĘ, DEIMANTĘ VAIČEKAUSKAITĘ, GABIJĄ URLIKYTĘ, KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, GRETĄ DOVIDAITYTĘ, AKVILĘ KAČIULYTĘ ir jų mokytoją Kristiną Mikalonienę rajoninėse mergaičių tinklinio varžybose laimėjusias II-ąją vietą.
 
KŪNO KULTŪROS MOKYTOJŲ METODINĖ DIENA
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:35
 

Sausio 27 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko Kauno rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena. Pirmiausia atvykę mokytojai apžiūrėjo gimnazijos atnaujintas erdves, diskutavo apie kūno kultūros pamokų aktualijas ir naujoves. Vėliau dalyvavo seminaruose „Bendro fizinio pasirengimo treniruotė“ ir „Netradiciniai žaidimai“ , kuriuos vedė Raudondvario gimnazijos kūno kultūros mokytojai Gintaras Daugėla ir Vilma Klimavičienė. Daugiausiai emocijų ir džiaugsmo sukėlė tinklinio varžybos kūno kultūros mokytojams, kurias organizavo Čekiškės gimnazijos mokytoja Kristina Mikalonienė.

Tikimės, kad tokių seminarų, kurie skirti tik kūno kultūros mokytojams bus daugiau ir mokytojai įgys daugiau teorinių ir praktinių žinių, kurias sėkmingai naudos kūno kultūros pamokose.

Kūno kultūros mokytoja Kristina Mikalonienė


 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2019 Sausis 16 13:30
 
7 klasės mokines EMILĘ PEČKAITYTĘ ir SKAISTĘ NAVASAITYTĘ,  tapusias jaunosiomis policijos rėmėjomis.
LAST_UPDATED2
 
LIETUVIŲ KALBOS IR ISTORIJOS PAMOKA KITAIP
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:35
 

Sausio 15 d. mokytojų E. Simonaitienės ir L. Litvinskienės kvietimu gimnazijoje viešėjo Kauno arkikatedros administratorius kun. Evaldas Vitulskis. Jis dalyvavo jungtinėje  II g. ir 7 klasės pamokoje, pasakojo apie Bibliją, priminė Senojo ir Naujojo Testamentų pasakojimus, paaiškino kaip reikia skaityti ir suprasti juose aprašytus įvykius, tekstų įvairovę ir jų paskirtį. Biblija – Dievo knyga žmonėms. Ir ką Jis mums nori Joje pasakyti? Į šį klausimą atsakysime kiekvienas sau individualiai, išgirdę ar paskaitę Šventąjį Raštą...

Svečias buvo laukiamas, šiltai sutiktas ir pedagogų kolektyve. Pabendravęs prie kavos puodelio, išskubėjo į kitą susitikimą...

II g. klasės mokinė Karolina Labutytė


 
SKAUTAI LANKĖ PARTIZANŲ BUNKERĮ PADAUGUVOS MIŠKE, ŽYGIS SKIRTAS SAUSIO 13-ĄJAI ATMINTI
Trečiadienis, 2019 Sausis 16 13:29
 

Saulėtą  2019-01-12 šeštadienio rytą Dubysos tunto skautai žygiavo į Padauguvos mišką atkurtus partizanų bunkerius. Žygis buvo skirtas sausio 13-ąjai paminėti. Tai buvo pilietiškumo pamoka miške. Kalbėjom, kad tokiomis sąlygomis žmonės gyveno keletą metų. 

Vaikai turėjo nepastebėti prisėlinti ir "pagrobti" priešo vėliavą. Ten susitikom su Vilkijos skautais, kartu pietavom, žaidėm, gėrėm arbatą ir pavargę, bet laimingi grįžom namo.


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/