Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:24
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 964
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1463506
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SPORTO SAVAITĖ ,,MES TIKRAI MYLIM SPORTĄ IR LIETUVĄ“
Trečiadienis, 2019 kovas 13 10:31
 

Sportas – tai judesys, pozityvumas, naujos pažintys, ir, aišku - laimės pojūtis. Sportas – tai galimybė įrodyti sau, kad gali daugiau. Sportuodamas ugdai tokias charakterio savybes, kurių anksčiau neturėjai: tampa šviesiau gyventi, pradedi domėtis tuo, kas geriausia tavo kūnui ir sielai.
Sporto savaitė ,,MES TIKRAI MYLIM SPORTĄ IR LIETUVĄ“ Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje buvo skirta Kovo 11-ąjai paminėti. Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, todėl visos mokinių, bendruomenės narių, gimnazijos svečių pergalės buvo skirtos mūsų visų gimtinei-Lietuvai. Sporto savaitė prasidėjo iškilmingu atidarymu. Buvo visiems pristatytas Čekiškės gimnazijos sporto simbolis – KIŠKIS, įvairios veiklos mokiniams. Nuo antradienio iki ketvirtadienio mokiniai pertraukų metu dalyvavo stalo teniso turnyruose, tarpklasinėse tinklinio varžybose, II aukšto fojė šoko pagal ,,Just dance“. Antradienį 18 val. vyko tinklinio varžybos, pereinamąjai gimnazijos tinklinio taurei laimėti. Dalyvavo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių, Čekiškės bendruomenės ir Vilkijos komandos. Po įnirtingos kovos pereinamoji taurė atiteko kaimynams – Vilkijos veteranų komandai. Ketvirtadienį 12 val. vyko jau tradicija tapęs bėgimas Prof. Prano Dovydaičio sodybvietė – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija. ,,Oras tikrai nebuvo vienas iš palankiausių, teko bėgti prieš vėją, tačiau Jūs visi įrodėte savo drąsą, užsispyrimą ir norą įrodyti sau, kad galite tikrai daug“, - kalbėjo kartu su mokiniais 5 km bėgęs Europos svarsčių kilnojimo čempionas, Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas. Tą pačią dieną, ketvirtadienį, įvyko visų lauktos krepšinio varžybos tarp Liučiūnų, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių, Čekiškės bendruomenės ir Vilkijos gimnazijos komandų. Šios varžybos kiekvienam dalyviui ir sirgaliui dovanojo daug gerų emocijų. Vyko įdomi ir labai įtempta finalinė kova, kurios nugalėtoja tapo, vienu tašku į priekį po pratęsimo išsiveržusi, Vilkijos gimnazijos komanda. Antroje vietoje tik per plauką likusi Čekiškės bendruomenės komanda yra pasiryžusi po metų pereinamąją gimnazijos krepšinio taurę grąžinti į namus. Penktadienį, sporto savaitės uždarymo metu, buvo apdovanoti visų varžybų prizinių vietų nugalėtojai. Staigmena visiems gimnazijos mokiniams tapo – 2014 m. Lietuvos talentų dalyvis, nuo vaikystės futbolo ,,Freestyle“ technika užsiimantis Eduardas Butiuto. Dėkojame Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos kūno kultūros mokytojai K. Mikalonienei ir jos pagalbininkams už suorganizuotą sporto savaitę.

Tegul nuolatos Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sporto salėje aidi balsai, tegul skamba sirgalių šūksniai, tegul Čekiškės komandos skina pergales!

MES UŽ SPORTĄ, LIETUVĄ IR ČEKIŠKĘ!

V. Zavedskaitė IV g. kl.


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2019 kovas 12 09:07
 

IEVĄ DIMAITĘ, IEVĄ KALČINSKAITĘ, GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ, SAMANTĄ ZAVADSKAITĘ, GABIJĄ GIRLEVIČIŪTĘ, AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ, ARNOLDĄ KRIŠČIŪNĄ ir jų mokytojas Laimą Šukytę, Laimutę Litvinskienę respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai užėmusius III-ąją vietą, o DEIVINĄ BENDIKAITĘ ir GYTĮ BERŠTAUTĄ – paskatinamąjį prizą (mokytoja Eglė Simonaitienę).
 
GURU GURU GURU Į KAZIUKO TURGŲ !!!
Antradienis, 2019 kovas 05 21:14
 

Pavasario rytas Čekiškės darželyje... Kvepia sausainiais, keksiukais, čeža dailiai įpakuoti skanumynai… Visi su nekantrumu laukia Kaziuko mugės !!!! Ir štai… Mugės pradžia !!! Vieni perka, kiti parduoda. Ilgajame darželio koridoriuje smagus šurmulys !!!

Kovo 4 dieną vyko ilgai laukta mažoji Kaziuko mugė. Jau iš pat ryto vaikučius, jų tėvelius ir darbuotojus pasitiko smagi gyva liaudiška muzika ir gausiai nukrauti prekystaliai įvairiausiais skanumynais ir rankdarbiais. Nuotaikingomis liaudiškomis melodijomis visus linksmino gimnazijos mokytoja Danguolė Gudžiuvienė. 

Smagu, kad mažoji Kaziuko mugė sulaukė daug lankytojų, ilgai nerimo džiugus šurmulys, visus lydėjo pavasariška nuotaika. Tikimės, kad mūsų gera nuotaika ir linksma muzika pagaliau išvarys žiemą ir užleis vietą pavasariui!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


LAST_UPDATED2
 
ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!
Antradienis, 2019 kovas 05 21:16Jei nebėgsi, išvarysim,
Su botagais išbaidysim!

Kovo 5 d. buvo švenčiamos UŽGAVĖNĖS. Tai šventė, kai išvarom žiemą ir pasitinkam pasaulį džiuginantį pavasarį. Triukšmą keliančių persirengėlių septintokų būrys pirmiausia patraukė į lopšelį-darželį, aplankyti pačių mažiausiųjų. Nepamiršome ir kitų mokinių palinksminti. Padainavome Užgavėnių daineles, sukome Užgavėnių ratelius ir vis kartojome žodžius „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Manau, kad mums pavyko išvyti žiemą ir prisikviesti išsiilgtąjį pavasarį. O pas jus, ar jau pavasaris?

 

7 klasės vadovė J. Kaupienė

LAST_UPDATED2
 
,,KALBA YRA DIDIS, TAUTOS STATYTAS PAMINKLAS“ (J. Jablonskis)
Antradienis, 2019 kovas 05 21:11

 

Per gimtąją kalbą žmogus yra susijęs tiek su savo paties buvimu, tiek su savąja tauta. Todėl įaugimas į kalbą yra išgyvenamas kaip kažkas be galo sava ir įprasta. Gyvename panardinti joje, dažnai nejausdami jos, apie ją nesusimąstydami.

Gimtąją kalbą suvokiame ir išgyvename kaip vertybę: mylime, branginame, esame pasirengę ginti. Nepriklausomoje valstybėje jai nebegresia išoriniai pavojai, ji yra įstatymais įteisinta kaip valstybinė kalba.

O vis dėlto pavojų yra ir jie glūdi, deja, mumyse pačiuose. Kalbinis apsileidimas, grimztantis kaip grumstas, gramzdina ir mus. Ypač svarbu, kad kalba būtų gryna, taisyklinga, gyva. Tad, jei tauta nenori prarasti to, per ką egzistuoja, turi nieko kito taip nežiūrėti, kaip kad nebūtų darkoma ir griaunama jos kalba.


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/