Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:35
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 979
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1510482
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:40
 
 
“POEZIJOS PAVASARIS” – 2019
Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:37
 

Gegužės 14 d. prie Kazio Borutos namelio Pajiesyje (Kauno r. Garliavos apyl. sen. Ražiškių km.) vyko Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ renginys, kurį organizavo Garliavos Jonučių progimnazijos ir gimnazijos Borutaičių draugija. Šventėje dalyvavo Lietuvos rašytojų sąjungos delegacija, kraštiečiai poetai, rašytojo Kazio Borutos giminės, Atvirojo 5–12 klasių mokinių poezijos konkurso dalyviai. Šiame konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: IEVA DIMAITĖ, EVELINA RAMANAUSKAITĖ, GABRIELĖ ZAVADZKYTĖ (5 kl.), AIDRIJA KAZAKEVIČIŪTĖ, SKAISTĖ NAVASAITYTĖ, GODA TOVTKEVIČIŪTĖ, ADRIJUS RADZEVIČIUS (7 kl.), GABIJA RAMOŠKAITĖ, KAMILĖ RUCEVIČIŪTĖ, AUGUSTĖ VERŽBAVIČIŪTĖ, KAMILĖ ORENTAITĖ (8 kl.), RENATA PIEPOLYTĖ  IR GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ (I g. kl.).

        Poezijos šventė  buvo pavadinta “Kaip žydinti ieva Jiesios pakrantėj” ir  skirta Vietovardžių ir Laikinosios sostinės metams paminėti.

Ant aukštaičių – žemaičių ribos,

Gražiosios Dubysos vagos

Gražus miestelis Čekiškė gyvuos.

Kiekvienas myli savo kraštą,

Čionai gamta sukūrus išskirtinį raštą.

                                    Ieva Dimaitė, 5 kl.

 

                                          Lietuvių k. mokytoja Laimutė Litvinskienė


LAST_UPDATED2
 
EDUKACINĖ PAMOKA „KNYGNEŠIO KELIAS“
Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:30
  

Neseniai švietimo sistemoje atsiradęs Kultūros pasas suteikia galimybę mokiniams per metus muziejų bei kitų edukacinių erdvių lankymui išleisti 15 eurų. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo  Lietuvos švietimo muziejuje, edukaciniame užsiėmime „Knygnešio kelias“, kuriame susipažinome su XIX a. spaudos draudimo laikotarpiu ir valdžios siekiu pažaboti lietuvių tautą bei lietuvių tautos siekį išlikti ir išsaugoti savo kalbą ir istoriją. Edukacijos metu inscenizavome slaptąją (daraktorinę) mokyklą, sunkų ir varginantį knygnešio kelią iš Mažosios Lietuvos (Prūsijos) per sieną iki slaptosios mokyklos, bando išvengti žandarų paspęstų spąstų ir kuria variantus, kur ir kaip knygnešys galėtų pernešti didžiausią to meto turtą – lietuviškas knygas – ir nepakliūti į žandarų pinkles.  Naudojome to laikotarpio leidinius, aprangą, kitus rekvizitus.

                                                                                                       Kamilė Orentaitė 8 kl.


 
Bendravome ir bendradarbiavome
Antradienis, 2012 kovas 06 12:10
       

         Mūsų mokyklos BMT-3 komandos iniciatyva kovo 5 d.  vyko seminaras – susitikimas su Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos mokytojų komanda. Svečiai pasidalino gerąja darbo patirtimi: „Pamokos uždaviniai, formulavimas ir įgyvendinimas pamokoje“ su mūsų mokyklos mokytojais. Kalbėta apie pamokos sėkmę, kuri labai priklauso nuo uždavinio formulavimo ir sėkmingo įvertinimo bei įsivertinimo pamokoje. Svečiai ne tik demonstravo savo pasiekimus, bet ir mums skyrė užduotis.
        Dar kartą įsitikinome, kiek daug galima pasisemti gerų idėjų bendraujant ir bendradarbiaujant.
Ugdymo skyriaus vedėja
Laimutė Rutkauskienė
LAST_UPDATED2
 
RESPUBLIKINĖJE MOKINIŲ KONFERENCIJOJE „KELIAS Į LAISVĘ”
Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:28

Laisvė – tai atsakomybė už tuos, kurie yra čia ir dabar, už tuos, kurie gyvens ateityje.
Gegužės 14-ąją, Pilietinio pasipriešinimo dieną, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko respublikinė I(9) – IV(12) klasių mokinių konferencija „Kelias į laisvę”. Prasmingi mokinių darbai parodė, kad domimasi savo kovotojais už valstybės laisvę, už žmogaus teises, kad didžiuojamasi savo kultūriniu paveldu, gyvenamosios vietovės žmonėmis, jų veikla ir pasiaukojimu įvairiais istoriniais laikotarpiais. Iš 12 pranešimų, kuriuos ruošė ir pristatė 25 mokiniai, buvo ir mūsų gimnazijos II klasės mokinės DEIVINOS BENDIKAITĖS – „Čekiškės valsčiaus savanoriai“. Pasiruošti pranešimą pristatyti Deivinai padėjo mokytojos E. Simonaitienė ir L. Litvinskienė.

Laisvė – tai mūsų pačių pasirinkimas, tai tvirta pozicija ir drąsa ją apginti.


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/