Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:17
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 996
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1550782
Designed by:

DALYVAUJAME PROJEKTE „PAŽINK VALSTYBĘ“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:46
 

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Projektas „Pažink valstybę“ į edukacines veiklas įtraukė ir mūsų II gimnazijos klasės mokinius. Mūsų komandai patikėta švietimo sritis. Diskusijose apie gimnazijos bendruomenės problemas mes pasirinkome aktualiausią  – mokinių ir vaikų užimtumą po pamokų ir atostogų metu. Lapkričio 8 dieną viešėjome Čekiškės seniūnijoje pas seniūną Mečislovą Zavedską ir kalbėjome apie lauko erdves, apie vakarines sporto treniruotes. Lapkričio 16 dieną lankėmės Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriuje. Šiltai sutiko ir su mūsų komanda bendravo švietimo skyriaus darbuotojai. Prie apskrito stalo diskusijai pakvietė jaunimo reikalų koordinatorė Kauno rajono savivaldybės administracijoje Simona Vitkauskienė ir Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Miglė Trainienė. Susipažinome su jaunimo veikla Kauno rajone, išsakėme savo idėjas ir ieškojome bendrų sprendimo būdų. Mes gavome patarimų, kaip spręsti iškilusias problemas, kur ieškoti pagalbos. Galvoje gimė  ne viena idėja, susiradome įdomių veiklų, kurias sieksime įgyvendinti.

Greta Dovidaitytė II g. klasė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/