Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:19
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1185
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2469470
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Rugsėjo 1-osios šventė
Pirmadienis, 2014 Lapkritis 03 16:14


Ruduo - pats prasmingiausias metų laikas. Jau pirmąją rudens dieną visi sugrįžtame į dažais kvepiančią mokyklą ir nusiteikiame dar vieniems darbingiems mokslo metams. Pakilia nuotaika rugsėjį pasitiko Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai. Rytas prasidėjo iškilmingomis mišiomis Čekiškės švč. Trejybės bažnyčioje. Po jų gimnazistai, mokytojai bei tėveliai kartu sugrįžo į gimnaziją. Ten visus pasitiko linksmai nusiteikę abiturientai, persirengę drambliukais.  Jie sveikino visus, sulaukusius Rugsėjo 1-osios: mokytojams dalino gėles, pradinukams balionus... Svečiams ir mokiniams sugūžėjus į sporto salę, abiturientai į ją atlydėjo ir pačius mažiausius - pirmokus bei  jų mokytoją Jolantą Girdauskienę. Šventę pradėjo gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas. Mokinius sveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė, Kauno rajono tarybos narė Vilma Omilevičienė, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedzkas, Liučiūnų krašto bendruomenės centro pirmininkė Marytė Rastauskienė. Pirmokams buvo įteikti pasai, įrodantys, jog dabar jie – tikri gimnazijos mokiniai.

Tradiciškai, kaip ir kiekvieną rugsėjo 1-ąją, mokyklos administracija paskelbė klases, kurios už 2013-2014 mokslo metų nuopelnus gavo pereinamąsias profesoriaus Prano Dovydaičio taures. 1-4 klasių grupėje laimėjo 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja Aldona Žotkevičienė, tarp 5-7 kl. pačia šauniausia tapo 7b klasė bei jų auklėtoja Eglė Simonaitienė, pačia šauniausia vyriausiųjų grupėje išrinkta 9-oji klasė, auklėjama Danguolės Bradūnienės. Džiugu, kad mokinių pastangos ir kiekvienos klasės komandinis darbas lieka įvertinti.

Žinoma, reikia, kad ir ateinančiais mokslo metais būtume aktyvūs...Tad drambliukai gimnazistus, mokytojus, tėvelius ir svečius pakvietė atlikti mokyklinę mankštą. Na, o kai mankšta atlikta, galime su šypsenomis ir žvaliai nusiteikę kibti į mokslus!

Sveikiname visus su Rugsėjo 1-ąja! Nepamirškime,  gera pradžia - pusė darbo!

 

IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Girdauskaitė

 
Paskutinio skambučio ir gimnazijos šventė
Pirmadienis, 2014 Lapkritis 03 16:08
   


Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje  vyko labai graži ir nuoširdi šventė – mokyklos gimnazijos  vardo suteikimo bei Paskutinio skambučio iškilmės. Mūsų mokykla nedidelė, labiausiai nutolusi nuo rajono centro, bet savo dvasia – viena šilčiausių, draugiškiausių mokyklų bei žiniomis ir pasiekimais neatsiliekančių nuo kitų rajono mokyklų. Gal todėl apylinkių  bendruomenės, mokyklos darbuotojų bei mokinių pastangų dėka visų mūsų didžiulis darbas buvo įvertintas  -   Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinei mokyklai suteiktas gimnazijos statusas. Todėl nuostabią pavasario dieną – gegužės 29 mokykloje vyko gimnazijos gimtadienio bei Paskutinio skambučio šventė.

Skamba paskutinis mokyklinis skambutis... Skamba jis kasmet. Kartojasi neišvengiamai kaip pavasaris, žolės augimas, triukšmas paukščių lizduose. Jis skamba kiekvieną pavasarį, bet vis kitiems... Šiais metais paskutinis skambutis nuskambėjo trisdešimt trims 61-osios mokyklos ir 1-osios gimnazijos laidos abiturientams bei jų auklėtojoms Ritai Daraškienei ir Laimai Juciuvienei. Gražų ir vėsų gegužės 29-osios rytą mokykloje netilo šurmulys. Visų klasių mokiniai, norėdami prisidėti prie šventės rengimo, puošė mokyklą ir jos aplinką iškarpytomis puošmenomis. Vienas svarbiausių uždavinių tądien buvo pašventinti naująją gimnazijos vėliavą. Sustoję į didžiulę koloną, visi gimnazijos mokiniai pradėjo iškilmingą eiseną į Čekiškės Šv. Trejybės bažnyčią, kur nekantriai laukė susijaudinę, tačiau linksmi dvyliktokai. Šv. Mišių metu, kai vėliava jau buvo pašventinta, bažnyčioje iškilmingai nuaidėjo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos himnas. Po vėliavos pašventinimo įkvėpti pakilios nuotaikos visi mokiniai grįžo mokyklon, o dvyliktokai eidami seniai pramintu takeliu prisiminė savo kelią mokykloje nuo pat pirmos klasės.

Prie mokyklos vyriausiųjų jau laukė nekantrūs ir vėjavaikiški pirmokai, kurie paskutinį kartą juos atvedė mokyklon.Visi gausiais plojimais pasitiko abiturientus. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas. Buvo pašventinta naujoji jau Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos lenta, kurią iškilmingai atidengė Kauno rajono meras V. Makūnas bei abiturientų atstovai – J. Aniulytė bei A. Volskis.  O kad mokyklos bendruomenė būtų dar stipresnė, abiturientai, Kauno rajono savivaldybės Mero Valerijaus Makūno padedami, mokyklos kiemelyje pasodino lietuvių stiprybės simbolį- ąžuoliuką. Nuskambėjęs skambutis dvyliktokus pakvietė į paskutiniąją pamoką, kurios metu jie pasidalino įspūdžiais ir prisiminimais, atsisveikino su auklėtojomis, kurias brangino kaip antrąsias mamas.

Į gimnazijos sporto salę sugužėjo svečiai, mokytojai, mokiniai, abiturientų tėveliai. Sulaukus dvyliktokų, sugiedojus Lietuvos Respublikos bei gimnazijos himnus, prasidėjo šventė. Sveikinimo žodžius gimnazijos bendruomenei ir dvyliktokams tarė Seimo narys Antanas Nesteckis, Kauno rajono savivaldybės Meras Valerijus Makūnas bei gausus būrys svečių. Profesoriaus Prano Dovydaičio giminaičiai, kaip ir kasmet, apdovanojo šauniausią abiturientą. Šiais metais ja buvo išrinkta 12a klasės mokinė Judita Aniulytė. Abiturientai perskaitė testamentą, padėkojo mokytojams. Po gražių sveikinimų, dvyliktokai buvo pakviesti į dangų paleisti balionus, kurie pranešė pasauliui, kad Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija išleidžia į gyvenimą 61-ąją mokyklos ir 1-ąją gimnazijos abiturientų  laidą.

Paskutinio skambučio šventė - tai žingsnis į naują gyvenimą. Linkime gero kelio išeinantiems, sėkmingų egzaminų ir puikios naujo gyvenimo pradžios!

 

G. Girdauskaitė, M. Meiliūnaitė,

11 klasės mokinės

 
Paskutinė diena mokykloje
Pirmadienis, 2014 Lapkritis 03 15:56
 


 Paskutinę  mokslo metų dieną 1 – 5 klasių mokiniai praleido puikiai . Vaikai piešė ant asfalto spalvotus piešinius, leido didelius ir mažus  muilo burbulus. Mokyklos direktorius įteikė padėkos raštus šauniausiems mokiniams, palinkėjo geros ir saugios vasaros. Vaikai vaišinosi  tortu ir atsisveikino iki rugsėjo.

D. Korsakienė pradinių klasių mokytoja

 
„Dvidešimtadienis“
Pirmadienis, 2014 Lapkritis 03 15:51
   

Gegužės 23 dieną mokykloje vyko „Dvidešimtadienis“ – tai šventė dešimtokams,  reiškianti, kad beliko dvidešimt dienų iki egzaminų. Tradiciškai ją organizavo 9 klasės mokiniai ir auklėtoja.  Šiemet jie atliko ,,Sveikatos apžiūrą prieš PUPP‘‘.

Skubiai atvykusi ,,gydytojų‘‘ komanda tikrino kiekvieno dešimtoko sveikatą ir sprendė ar jie galės laikyti egzaminus. Dešimtokai turėjo atlikti įvairias daktarų pateiktas užduotis, kad paaiškėtų jų sveikatos būklė. Kai kuriems dešimtokams buvo nustatytos aiškios ,,diagnozės‘‘- nominacijos, bet dėl kitų ,,pacietų“  gydytojams dar reikėjo pasitarti. Kol vyko ,,gydytojų konsiliumas‘‘, dešimtokus sveikino jų pirmosios mokytojos, auklėtoja Z.Šiaučiulienė, ugdymo skyriaus vedėja L. Rutkauskienė.Taip pat  8 -11 klasių atstovai dainavo ir linkėjo dešimtokams sėkmės.

Programos pabaigoje kiekvienam dešimtokui buvo įteiktas ,, Sveikatos patikrinimo pažymėjimas‘‘, kuriame buvo parašytas  leidimas laikyti egzaminus, o kad nepamirštų, jog mokytis niekada nepervėlu –  mokslo simboliai - pelėdžiukai. Vakarą vainikavo torto valgymas ir nuotaikinga diskoteka. 

9kl.mokinė
Sonata Ramanauskaitė

 
 
PROJEKTAS ,,KAM TO REIKIA ?!”
Pirmadienis, 2014 Lapkritis 03 15:48
 


„Kur tavo uniforma?“, „Palikau namie“ …  Šis klausimas ir atsakymas mokiniams pažįstami. Kodėl iš tikrųjų reikia jas dėvėti? Ar jos įpareigoja atrodyti ir elgtis kitaip? Kodėl rimtose įstaigose taip pat dėvima uniforma? Kokie aksesuarai ir koks makiažas tinka dėvint uniformą? Ir kaip jos vis dėlto ,,nepamiršti“ namie? Apie visa tai 6-7 klasių mokiniams gegužės 20 dieną pamokas-projektus vedė projekto ,,KAM TO REIKIA ?!” praktikantė Živilė Drėgvaitė.

Mokytoja Ingrida Subačienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/