Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:37
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1092
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1952879
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

AKCIJA ,,DAROM“
Penktadienis, 2014 Gegužė 02 10:40
   

Balandžio 26 d. visi geros valios žmonės buvo pakviesti prisijungti prie akcijos ,,Darom 2014“. Jau kasmetiniu renginiu tapusios akcijos tikslas yra ne tik švarinti Lietuvos gamtą, bet ir skatinti ekologinį mąstymą, pilietinį aktyvumą. Entuziastingai prie šios akcijos prisijungė ir Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Balandžio 25 d. gausus būrys talkininkų  išvyko tvarkyti mokyklos prižiūrimą signataro Prano Dovydaičio sodybvietę,  Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčios teritoriją. O pati didžiausia mokinių grupė liko tvarkyti mokyklos teritoriją. Čia buvo renkamos šiukšlės, šluojami takai, grėbiami likusieji po žiemos lapai, tvarkoma teritorija aplink automobilių stovėjimo aikštelę, takas nuo mokyklos link miestelio ir kita mokyklos aplinka.

Visiems dalyvavusiems talkoje netrūko geros nuotaikos, nes bendras darbas ir prasminga idėja visada sutelkia ir vienija.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Dalė Krasauskienė

 
PROGRAMŲ MUGĖ
Penktadienis, 2014 Gegužė 02 10:35
  

2014 m. balandžio 22-25 d. vyko pasirenkamųjų dalykų, dalykų modulių, neformaliojo vaikų švietimo programų 2014 – 2015 m. m. pristatymas ,,Programų mugė“. Mokiniai kartu su klasės vadovais aptarė  mokytojų siūlomas programas ir rinkosi jiems patikusias veiklas kitiems mokslo metams. 

Ugdymo skyriaus vedėja L.Rutkauskienė

 
Meninio skaitymo konkursas – šventė ,,Vaivorykštės spalvas paliesk“
Penktadienis, 2014 Balandis 25 09:41
 

Balandžio 11 dieną trečiokai ir jų mokytoja suorganizavo meninio skaitymo konkursą – šventę. Tradicija tapusiame renginyje dalyvavo 10 skaitovų. Šventė prasidėjo trečiokų vaidinimu ,,Strazdas, lapė ir varna“ ir poetine kompozicija. Renginyje dalyvavo vyresnių klasių laureatai.

Išrinkti pačius geriausius 3 - 4 klasių mokinius buvo nelengva. Visi konkurso dalyviai gavo padėkos raštus, o nugalėtojai diplomus. Nugalėtojams Kamilei Rucevičiūtei 3 kl. ir Gabijai Laurinavičiūtei 4 kl. linkime sėkmės II etape – gegužės 5 dieną Batniavos pagrindinėje mokykloje.

 

                                                   Vyr. mokytoja Aldona Žotkevičienė

 
INFORMUOJAME
Ketvirtadienis, 2014 Balandis 17 11:46
  

Ketvirtos  ir aštuntos klasės mokinius bei jų tėvelius, kad ir šiais metais ketvirtų  ir aštuntų klasių mokiniai dalyvauja standartizuotų testų programoje.

Standartizuoti testai bus atliekami balandžio, gegužės mėnesiais.

Standartizuotų testų tikslas- sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti.

 

Į šį testavimą reikėtų žiūrėti ne kaip į privalomą egzaminą, o kaip galimybę pasitikrinti, gauti objektyvų grįžtamąjį ryšį apie vaiko pasiekimus, remiantis gautais duomenimis koreguoti tolimesnį mokymąsi ir t. t.

  TESTAVIMO GRAFIKAS IR TRUKMĖ

4 KLASĖ

1 lentelė

Nurodyto dalyko standartizuotas testas/ klausimynas

Testo/ anketos pildymo trukmė

Testavimo data veiksmo tyrime dalyvaujančiose mokyklose

Vertinimo instrukcijų pateikimo KELTAS sistemoje data

Testo paviešinimo data visoms Lietuvos mokykloms KELTO sistemoje

SKAITYMO

45 min.

Balandžio 29 d.

Balandžio 29 d.

Gegužės 6 d.

RAŠYMO

45 min.

Balandžio 30 d.

Balandžio 30 d.

Gegužės 7 d.

MATEMATIKOS

45 min.

Gegužės 6 d.

Gegužės 6 d.

Gegužės 8 d.

KLAUSIMYNAS

20 min.

Pasirinktinai vieną dieną iki gegužės 6 d.

 

Klausimynas neatveriamas

8 KLASĖ

2 lentelė

Nurodyto dalyko standartizuotas testas/ klausimynas

Testo/ anketos pildymo trukmė

Testavimo data veiksmo tyrime dalyvaujančiose mokyklose

Vertinimo instrukcijų pateikimo KELTAS sistemoje data

Testo paviešinimo data visoms Lietuvos mokykloms KELTO sistemoje

SKAITYMO

60 min.

Gegužės 7 d.

Gegužės 7 d.

Gegužės 12 d.

RAŠYMO

60 min.

Gegužės 8 d.

Gegužės 8 d.

Gegužės 13 d.

MATEMATIKOS

60 min.

Gegužės 13 d.

Gegužės 13 d.

Gegužės 15 d.

ISTORIJA

60 min.

Gegužės 14 d.

Gegužės 14 d.

Gegužės 16 d.

KLAUSIMYNAS

20 min.

Pasirinktinai vieną dieną iki gegužės 14 d.

 

Klausimynas neatveriamas

                                                            

 Ugdymo skyriaus vedėja L. Rutkauskienė

 
Tarptautinis iTEC projektas jau baigiasi...
Penktadienis, 2014 Balandis 11 08:28
  

 

2010 metų rugsėjo mėnesį prasidėjęs iTEC (Europos Komisijos Bendrosios mokslo programos finansuojamas) projektas jau baigiasi, iki rugpjūčio beliko keli mėnesiai. Ketveri metai pralėkė tarsi kelios dienos. Kuo ypatingas buvo šis projektas?

Tarptautinio iTEC projekto tikslas - išbandyti žinomų ir naujai atsirandančių technologijų efektyvų taikymą pamokose. Siekta naujais metodais įtraukti mokytojus, mokinius ir suinteresuotus partnerius. Parinkti metodai, kurie būtų tinkami įvairioms šalims ir mokykloms, pasiekusioms skirtingus lygius IKT diegimo ir taikymo srityse. iTEC komanda tiria, kaip jau žinomos ir naujos technologijos gali būti efektyviai taikomos pamokose.
            Projektą sudarė penki etapai, kurių metu išbandyti bei įvertinti iTEC partnerių plėtojami 
mokomieji scenarijai, skirti ateities mokyklai. Prie ateities klasės kūrimo prisidėjo daugiau nei 600 mokytojų iš 18 Europos šalių, projekte dalyvavo daugiau nei 500 klasių.

Lietuvos mokyklos aktyviai dalyvavo šiame projekte. Kiekvieno iš penkių etapų metu Lietuvoje buvo atrinkti 2 mokomieji scenarijai, kurie entuziastingai priimti ir išbandyti mokytojų ir mokinių. Pagal šiuos scenarijus  parengti įvairių dalykų pilotiniai projektai. Pirmų trijų etapų tyrimai parodė, kad iTEC projekto inovatyvius mokymosi scenarijus aktyviausiai Europoje įgyvendino Lietuvos mokytojai.

Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinė mokykla taip pat  pasinaudojo galimybe prisidėti prie ateities klasės kūrimo. Aktyviai dalyvavome nuo pat pirmojo etapo. Kovo mėnesį baigėsi jau penktasis projekto etapas. Šiame etape mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai išbandė scenarijų ,,Skaitmeninių produktų kūrėjai“, įvykdė projektą ,,Spaudos draudimo laikotarpis“. Iš pradžių mokiniai parengė minčių žemėlapį, vėliau, pasikonsultavę su istorijos mokytoja E. Simonaitiene, informacinių technologijų mokytoja I. Subačiene, lietuvių kalbos mokytoja A. Auryle ir anglų kalbos mokytoja J. Kaupiene, išleido po laikraštį.

Technologijomis grįstas mokymas ir nauji metodai įtraukia mokinius ir mokytojus bei paskatina rezultatyvų bendradarbiavimą.

 

                                       Ingrida Subačienė, IT mokytoja

Eglė Simonaitienė, istorijos mokytoja

Adrija Aurylė, lietuvių kalbos mokytoja
 
<< Pradžia < Ankstesn 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/