Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:48
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1122
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2006105
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ŽĖRINTI EGLUTĖ
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 10 18:34
 

      1-4 klasių ,,nykštukai“ su savo mokytojomis labiausiai laukia Kalėdų ir dovanų. Todėl patys gamino žaisliukus, puošė eglutę ir sukvietė į gimnazijos kiemą visą bendruomenę. Gimnazijos direktorius R. Saltonas įžiebė eglutę, Čekiškės seniūnijos seniūnas M. Zavedskas palinkėjo gražių ateinančių švenčių ir puikių dovanų.  Šventę vainikavo fejerverkas.
      Eglutė žėri - laukiame dovanų!

2 kl.  mokytoja  Jolanta Girdauskienė

 
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 03 14:40
   Gruodžio 10 d. (ketvirtadienį) 1400 val. vyks visuotinis tėvų susirinkimas, kurio metu:


Seminaras su praktine demonstracija 
su psichoterapeutu Kazimieru D. Daugėla


Kodėl kelias į mokyklą 
vieniems džiaugsmas, kitiems  – skausmas?

Apie tėvų ir vaikų santykius, konfliktus ir santarvę 
– iš netikėtos pusės. Ką atskleidžia šeimos konsteliacija?

 
 

·         Kur dingsta vaikų energija mokslams?

·         Kodėl vaikai „auklėja“ tėvus? Ar jie taip juos myli?

·         Apie tai kaip veikia šeimos sistema – sunkina arba stiprina vaikus.

·         Kokia mokyklos ir šeimos sąveika augina vaikų norą eiti į gyvenimą?

 

Su ypatingu metodu psichologijoje – „šeimos konsteliacija“ pavyko pažvelgti į vidinį žmogaus ir šeimos pasaulį bei suprasti daugelio konfliktų ir sunkumų priežastis, siekiančias net kelias šeimos kartas.

Šitomis žiniomis ne tik dalinsimės seminare, bet gal ir pavyks praktiškai pabandyti daugiau suprasti savo situaciją bei rasti gerus sprendimus kad padidintume santarvę savo šeimoje, padėtume vaikui.

Seminarą veda: Kazimieras D. Daugėla, 
psichologas, sisteminis terapeutas, Sisteminių sprendimų instituto direktorius.

Dalyvių laukia dovana – Kazimiero D.Daugėlos seminaro „Tėvai ir vaikai. Gyvenimo mokykla“ video įrašas.

 

                     Po seminaro susirinkimai klasėse.

 

Direktorius  Ričardas Saltonas

 
Mes Dovydaičiukai!
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 03 14:24
   

      Kiekviena mokykla kažkuo yra ypatinga. Viena išsiskiria savo jaukumu ir estetiniu vaizdu, kita organizuojamais renginiais ir šventėmis, dar kita savo tradicijomis.
      Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija ne išimtis. Mums svarbios mūsų tradicijos , kasmetiniai renginiai ir šventės. Mokykla turi tradiciją kasmet rengti šventę, skirtą  šauniausiems ir gabiausiems mokiniams. Mokyklos administracija ir mokytojai šiemet gabiausiųjų pagerbimą organizavo kitaip. Visi jaunieji eruditai gavo staigmeną – teatro bilietą . gruodžio 1 d ieną geriausieji mokiniai ir ir lydintys mokytojai dideliu autobusu išvyko į valstybinį Kauno dramos teatrą, kuriame visi žiūrėjo spektaklį ,,MODERATORIAI“. Mokiniai po įdomaus spektaklio turėjo laisvo laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti senamiesčiu, išgerti arbatos, apžiūrėti prie Rotušės stovinčią eglę, pasigėrėti vakariniu miesto vaizdu. Pusdienis Kaune praėjo išties turiningai.

Liveta Bačiūnaitė IV klasė

 
Architektai sugrįžo!
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 03 14:19
  

      Lapkričio 29 d. Čekiškės miestelyje apsilankė architektai kurie vasarą visą savaitę dirbo su vaikais, norėdami pagrąžinti miestelį ir pabendrauti su jaunimu. Jie  atvyko pažiūrėti, kaip sekasi darbštuoliams ir kaip laikosi objektai, kuriuos jie kartu kūrė. Jaunimas nuoširdžiai pabendravo su architektais, pasidalino naujienomis bei mintimis. O mes moksleiviai norime dar kartą tarti nuoširdų ačiū M. Valuckui, A. Subačiui už suteiktas darbui medžiagas, darželio personalui už skanius užkandžius, direktoriui R. Saltonui ir pavaduotojai L. Rutkauskienei už rūpestį ir įdomų projektą.
Virginija Zavedskaitė Ia kl.
 
Vakaronė ,,Senolių pramintais takais”
Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 03 14:10
 

     Lietuva nors ir nedidelė valstybė, tačiau joje yra net 5 etnografinės sritys, kitaip dar vadinamos regionais: Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija (Dainava), Suvalkija (Sūduva) ir Mažoji Lietuva. Kiekvienas jų skiriasi savo tarmėmis, tradicijomis, papročiais, maisto ruošimo ypatumais.
     Gimnazijos I-IV klasių mokiniai pakvietė visus į vakaronę ,,Senolių pramintais takais”, kurią vedė Ib klasės berniukai Lukas ir Valentinas. Vakaronėje skambėjo dzūkų dainos, klausėmės anekdotų ir linksmų nutikimų apie suvalkiečius, o kai prabilo žemaičiai, leipome juokais. Taip pat artimiau susipažinome su Mažosios Lietuvos regionu. Visų laukė įdomūs ir sudėtingi klausimai. O patiekalų skanumas - labiausiai sužavėjo aukštaičių blynai ir žemaičių kastinys.Juk šios komandos atėjo su pastiprinimu - savo mamomis. Visi regionai pabaigoje linksmai uždainavo  ,,Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos”.

 Živilė Kazaitytė Ib kl.

 
<< Pradžia < Ankstesn 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/