Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1085
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1895472
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Karnavalo skelbimas
Trečiadienis, 2015 Gruodis 23 20:35
 .
 
Trečiadienis, 2015 Gruodis 23 09:57
 
 
1 - 4 KL. ADVENTO RENGINYS “JĖZAUS GIMIMAS”
Penktadienis, 2015 Gruodis 18 21:11
   

      Jau greitai į savo namus ir širdis įsileisime pačią gražiausią metų šventę - Šv. Kalėdas. Palikę už pečių stovėti laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug pėdų: gerumo, netekties, tikėjimo, laukimo, nuoskaudos... Nepeikime jų ir nenusigręžkime. Pabūkime kartu toj pačioj žvaigždėj, toj pačioj tyloj, toj pačioj vilty...
      Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje, paskutinę Advento savaitę, vyko 1 – 4 kl. mokinių renginys „Jėzaus gimimas“. Renginio metu III gimn. kl. mokinė Karolina Šmitaitė skaitė pranešimą apie Paštuvos vienuolyną. Pristatymas skirtas paminėti besibaigiantiems Pašvęstiesiems gyvenimo metams. 6 kl. mokinė Gabija Laurinavičiūtė skambino pianinu „Mėlynas miškas“. Danguolės Gudžiuvienės būrelio „Dainos teatras“ vaikai atliko giesmes: „Baltas angelėlis“ ir „Jėzaus meilė“. Penktokai Kotryna Kaminskaitė ir Edvinas Leskauskas pasakojo apie Šv. Kalėdų laukimą. Būrelio „Krikščioniškasis teatras“ mokiniai parodė vaidinimą „Kalėdų naktis“. Žiūrovai negailėjo plojimų ir šypsenų jauniesiems aktoriams,
      Palydėjome Pašvenčiamuosius metus Motinos Teresės malda „Tau reikia mano rankų?“ ir pasitikome naujai paskelbtus Gailestingumo metus. Prisiminę Advento ilgesį, Šv. Kalėdų džiaugsmą grįžome į klases laukti Jėzaus gimimo dienos. Pasveikinkim Jėzų gerais darbais, atiduodami jam savo rankas, kojas, balsą ir širdį, kad šią dieną mylėtume kiekvieną žmogų vien dėl to, kad jis yra žmogus.

 Tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė

 
ADVENTINĖ ŽVAKIŲ ŠILUMA
Penktadienis, 2015 Gruodis 18 21:08
   

      Ugnis žmones lydi nuo senų senovės. Jeigu kadaise liepsna saugojo nuo tamsos, šalčio, žvėrių, tai dabar ji teikia jaukumo ir šventiškumo. Žvakių šviesa simbolizuoja, jog Kristus yra mūsų šviesa.
      Per Adventą, savaitę prieš šventas Kalėdas, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 5 kl. ir Liučiūnų skyriaus 1 - 4 kl. mokiniai kartu su mokytojomis J. Rebždiene, G. Gudaitiene, vyko į „Jakelio žvakės“ fabriką. Jo įkūrėjas –  mūsų kraštietis, Algimantas Jakelis. Fabrikas veikia jau 20 metų. Vos pravėrėme žvakių fabriko duris, pakvipo švelnus žvakių kvapas. Mokiniai dalyvavo mokomojoje – pažintinėje programoje: vaikščiojo po visą  fabriką, stebėjo žvakių gamybą, dekoravimą ir pakavimą. Mus nustebino, kad visos jos yra rankų darbo ir į kiekvieną įdėta net keleto žmonių šiluma ir meilė. Fabrike vaikai ir mokytojai galėjo pasigaminti žvakeles iš parafino – jas nusidažė norima spalva, kai kurie  gaminosi ir iš parafino želė bei bičių vaško. Šis darbas mokiniams buvo labai malonus ir mielas.
       Po apsilankymo žvakių fabrike, nuvykome į Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Bazilikoje apžiūrėjome interjerą, uždegėme žvakeles, kiekvienas kažko paprašėme Jėzaus. Matėme, kaip arkikatedroje puošiama Kalėdų prakartėlė. Po apsilankymo bazilikoje nuėjome prie gražiosios Kauno eglės. Tai buvo mokiniams staigmena. Nusifotografavę prie eglės, keliavome link namų.
      Visą kelionės laiką mokiniai dalinosi įspūdžiais, jų veidai švytėjo. Mokiniai teigė, jog dar ilgai nepamirš šios gražios, prasmingos išvykos. Kiekvienas į savo namus parsivežėme ne tik žvakelių, bet ir  Kalėdų šventės paslapties. Džiaugiuosi, kad mokiniams ši ekskursija labai patiko.

 Tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė

 
KONKURSAS „TVIRTA ŠEIMA – AKMUO TĖVYNĖS PAMATE“
Penktadienis, 2015 Gruodis 18 21:05
  

      Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos1– 8 ir I – IV gimn. kl. dvylika mokinių, dalyvauja tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“. Konkurso tikslas, kad žmonės nepaliktų artimųjų ir savo šalies Lietuvos. Mokiniai turėjo nupiešti piešinį, kuriame atsispindėtų konkurso tema. Šiame konkurse dalyvauti mus paskatino Kauno Katechetikos centras ir 2015-12-16 d. jau darbai išsiųsti į konkursą Vilniuje. Mokiniai mano, kad ne tik laimėti, bet ir dalyvauti yra smagu. Keletas mokinių darbų.

 Tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/