Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1123
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2013392
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

EKOLOGINIS KONKURSAS „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2016 Balandis 12 22:05
 

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Tai konkursas, kuriame gali dalyvauti ir mokyklos, ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos, ir šeimos. Konkurso sąlygos - labai paprastos - augalus auginti ant palangės ir laukti, kol išdygs.

Kovas - pati tikrojo pavasario pradžia. Pats laikas daržininkams pradėti pirmuosius darbus. Tad  kovo 10 dieną kibome į darbus - pasėjome pirmąsias sėklas ir pasodinome pirmuosius daigus. Ant palangės žaliuojantys, savomis rankomis sodinti agurkai, pomidorai ir kitos daržovės - ne tik vitaminų šaltinis, bet ir klasės puošmena. Apsilankėme  Eikščių kaime, Renatos ir Raimondo Kazaičių auginamuose agurkų ir pomidorų šiltnamiuose. Pasisėmėme daržininkystės patirties.

Daiva Aleknienė priešmokyklinio ugdymo pedagogė
 
SEIMAS GYVAI 2016
Penktadienis, 2016 Balandis 01 15:12
 

Pamatyti LR Seimo narių darbą gyvai - išskirtinė galimybė. Jau ketvirtus metus iš eilės vyksta moksleivių praktikos savaitė ,,Seimas gyvai 2016”. Kasmet moksleiviai pildo anketas ir stengiasi patekti į šį projektą. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos moksleivės – Virginija Zavedskaitė ir Aistė Salemonaitė vienintelės ne tik iš Čekiškės seniūnijos, bet ir iš Kauno rajono, pateko į projektą ir gavo puikią galimybę savaitę laiko padirbėti su LR Seimo nare Raminta Popoviene. Merginos visą savaitę intensyviai dirbo: dalyvavo Socialinių reikalų ir darbo komiteto posėdyje, Jaunimo ir sporto komitete, kuomet buvo renkamas jo pirmininkas, kartu su Seimo nare priėmė VŠĮ ,,Gerumo ranka” vaikų dienos centro moksleivius. Praktikantės turėjo galimybę susipažinti su Seimo narės korespondencija, Seimo statutu, vaikų teisėmis, taip pat išanalizuoti Seimo narės veiklos ataskaitas ir pateikti pastabas. Su praktikos vadove merginos diskutavo klausimais, aktualiais visiems Lietuvos piliečiams (apie pabėgėlius, teroro išpuolius) ir jaunimui.

,,Tai unikali galimybė susipažinti su Seimo narių darbais, iš arti stebėti posėdžius, kuriuose aptariami gan aktualūs klausimai mums-Lietuvos piliečiams.”, - mintimis apie praėjusį projektą dalinosi Virginija. ,,Būtų šaunu, jei dar kartą turėtume tokią galimybę patekti į Seimą, nes visa tai – neįkainojama patirtis, kurios ateityje tikrai prireiks”, - kalbėjo Aistė.

Merginos gražiai atsiliepė ne tik apie projekto organizatorius, bet ir apie Seimo narius, kurie davė daug patarimų jaunimui. Praktikos vadovė LR Seimo narė Raminta Popovienė šiltai merginas priėmė Seime, atsakė į visus joms kilusius klausimus ir rado laiko turiningai praleisti laisvalaikį.

Tikėkimės, kad ateityje merginos dar ne kartą lankysis Seime, o galbūt vieną dieną pačios, kaip Seimo narės, priims praktikantus ir džiaugsis, kad yra tokių šaunių projektų kaip šis!

 
ŽEMĖS DIENA
Penktadienis, 2016 Balandis 01 15:05

Kovo 18 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje buvo paminėta Pasaulinė Žemės diena. Šia proga visus sveikino ir gamtą tausoti skatino gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė ir biologijos mokytoja metodininkė Vitalija Vėlavičienė.

Paminėdami šią dieną, mokiniai kėlė inkilus netrukus sugrįžtantiems paukšteliams, o mokinių tarybos atstovai su direktoriumi sodino medelį, kuris gimnazijai buvo įteiktas Žemės dienos paminėjime ant Ringovės piliakalnio. Dabar beliko laukti sugrįžtančių paukščių, kuriems nameliai jau paruošti, o patys tausokime gamtą ir kurkime ją dar gražesnę!

Ia kl. Virginija Zavedskaitė
 
AŠ - LYDERIS
Pirmadienis, 2016 kovas 21 10:47
   

        Kovo 18 d.  Domeikavos gimnazijoje vyko konkurso „Aš lyderis“ apdovanojimai. Jį organizavo Seimo narė Raminta Popovienė.  Konkurso tikslas -  paskatinti, pagirti ir padrąsinti jaunus ir veiklius Kauno rajono mokinius. Labai džiaugiamės, kad šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinė, Mokinių tarybos pirmininkė Laura Subačiūtė. Komisijai teko atsakingas darbas –  išrinki geriausią iš geriausių. Ja tapo Babtų gimnazijos mokinė Ieva Masaitytė.

Mokinių tarybos kuratorė Dalė Krasauskienė

 
SAVAITĖ ,,BE PATYČIŲ“
Pirmadienis, 2016 kovas 21 10:40
   

        Kovo 14-18 dienomis gimnazijoje vyko veiksmo savaitės „ Be patyčių“ renginiai. Kiekvieną dieną gimnazijoje vykdyta vis kita veikla. Savaitės pradžioje 11 kabinete veikė mini kino teatras ,,Nesityčiok“. Mokiniai turėjo galimybę per pertraukas žiūrėti filmukus apie patyčias, diskutuoti jiems aktualiais klausimais. Diskusijas vedė Mokinių tarybos nariai. Filmukų peržiūrose dalyvavę mokiniai ant popierinių delnų užrašė savo vardus ir klases, taip registruoti visi kino teatro dalyviai. Paaiškėjo, kad prie šios akcijos prisidėjo 83 mokiniai. Trečiadienį Mokinių taryba visus pakvietė per pertraukas šokti „flashmobą“. Daugiausiai savo jėgų ir dėmesio šokiui skyrė pradinukai. Iš viso aktyviųjų pertraukų dalyvių, buvo netgi 88. Ketvirtadienį ir penktadienį vyko stalo  teniso turnyras, kuris sulaukė labai didelio susidomėjimo. Labai džiaugiamės, kad prie veiksmo savaitės prisidėjo didelė dalis gimnazijos mokinių. Tačiau tikimės, kad kitais metais šis skaičius žymiai išaugs!

Mokinių tarybos pirmininkė  Laura Subačiūtė

 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/