Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2292782
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TARPTAUTINĖS VARŽYBOS TALINE
Antradienis, 2016 Gegužė 31 17:01
 

        Gegužės 13-15 dienomis  Talino rusų licėjaus kordodrome  vyko tradicinės moksleivių kordinių automodelių varžybos  „Baltic cup 2016“, kuriose tradiciškai dalyvavo ir mūsų gimnazijos automodeliuotojai. Pirmąją varžybų dieną įsikūrę viešbutyje ir atlikę techninę modelių apžiūrą  aplankėme Talino senamiestį, pasigrožėjome vakarėjančio miesto panorama. Pirmąją varžybų dieną oras nelepino, dulksnojo lietus, todėl visų rezultatai nebuvo pakankamai aukšti, nors mums sėkmingi. Padarytas dublis E-2 ir  E-3B klasėse,  iškovota pirma ir antra vietos, trečia vieta - E-1 klasėje. Antrąją varžybų dieną sekėsi kiek kukliau, iškovotas vienas sidabro ir keturi bronzos medaliai. Toks pirmųjų šio sezono varžybų apdovanojimų kraitis: 10 medalių asmeninėje įskaitoje, trečia komandinė vieta.
          Rugsėjo mėnesį laukia Lietuvos GP Vilniuje ir esame pakviesti į atvirą Estijos jaunimo čempionatą Taline.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas

 
„KRIKŠČIONIŠKO TEATRO“ VIEŠNAGĖ ČEKIŠKĖS DARŽELYJE
Trečiadienis, 2016 Gegužė 25 00:02
  

        Pavasariui baigiantis nekantriai ir su džiaugsmu laukiame vasaros. Mokslo metų pabaiga – tinkamas metas išvykoms, todėl „Krikščioniško teatro“ aktoriai, 1-5 klasių mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Jurgitos Vyšniauskienės, lankėsi Čekiškės vaikų darželyje. Jie dovanojo darželinukams vaidinimą „Rytmetėlio dainelė“. Mažieji žiūrovai ne tik atidžiai žiūrėjo spektakliuką, bet ir padedant žiogeliui, kurio rolę atliko Emilija Šuminaitė, išmoko ir kartu dainavo bei šoko „Rytmetėlio dainelę“.
         Iš aplodismentų ir šypsenų supratome, kad susitikimas darželio vaikučiams labai patiko. Na, o ir aktoriai buvo laimingi suteikę kitiems džiaugsmo. Sutarėme, kad dar ne kartą susitiksim su mažaisiais darželinukais.

5 kl. mokinė Kotryna Kaminskaitė

 
EŽIO NAMAS
Antradienis, 2016 Gegužė 24 23:58
  

Gegužės 20 dieną gimnazijoje buvo surengta žaisminga ir spalvinga šventė būsimiesiems priešmokyklinukams. Mažyliai su savo tėveliais atėjo pasižiūrėti jiems skirto M. Vainilaičio vaidinimo „Ežio namas“ bei susipažinti su būsimąja mokytoja. Pasibaigus programėlei, vaikus ir juos tądien į mokyklą atlydėjusius tėvelius bei senelius pasveikino gimnazijos  direktorius Ričardas Saltonas ir  pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Aleknienė

 
BŪSIMŲ PIRMOKŲ ŠVENTĖ
Pirmadienis, 2016 Gegužė 23 21:17
 

Gegužės 19 dieną būsimieji pirmokėliai džiaugsmingai žengė pirmą žingsnelį į rudenį beprasidėsiantį mokyklinį gyvenimą. Į šventę, kurią surengė ketvirtokai ir būsimoji mokytoja Jolanta Žėglevičienė, vaikai su tėveliais rinkosi su dideliu nekantrumu ir džiaugsmingai nusiteikę. Klasėje  netruko linksmo šurmulio – ketvirtokai deklamavo, dainavo, šoko bei pravedė būsimiems pirmokėliams pirmąją pamoką. Mokytoja įteikė vaikams po gėlytę, palinkėjo saulėtos vasaros bei turiningo poilsio, o pailsėjus rugsėjo 1-ąją sugrįžti į mokyklą, praverti pirmosios klasės duris ir žengti į Žinių pasaulį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Aleknienė

 
SALOTŲ ŪKYJE
Pirmadienis, 2016 Gegužė 23 21:12
 

Įgyvendinant projektą „Žalioji palangė“ apsilankėme Plikių kaime, V. Nagreckio salotų ūkyje. Stebėjome, kaip kertamos, plaunamos, rūšiuojamos ir pakuojamos salotos. Nepabūgome ir smarkaus lietaus - pabandėme patys pasodinti salotas. Grįžę į salotų cechą vaišinomės salotomis ir gaiviaisiais gėrimais. Namo išvykome ne tuščiomis – pačių supakuotomis salotomis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/