Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:13
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2292703
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

VAIKŲ GYNIMO DIENA
Šeštadienis, 2016 Birželis 04 12:07
 

Melsvas stogas. Žalios lubos.
Grindyse — spalvotos gėlės.
Ir los tavo saldžios lūpos.
Gal ne tavo — žemuogėlės?

 

Šičia —vasaros namai.


Kyla baltas rūko dūmas,—
kepa duoną geros laumės.
Ir tas tavo atidumas,
kurio šitiek laiko laukiau!

 

Šičia — vasaros namai...

                                /Jonas Mačiukevičius. Vasaros namai/

 

      Gimnazijos 2-5 klasių piešėjų komanda vasarą pasitiko Vilkijoje. Pagrindinėje miesto gatvėje vyko  nuotaikinga vaikystės šventė, skirta vaikų gynimo dienai. Vaikų šypsenos ir spalvingi piešiniai paskelbė atostogų pradžią.

       Geros vasaros!

                                                              2 klasės mokytoja Jolanta Girdauskienė

 
MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ
Trečiadienis, 2016 Birželis 01 22:06
 

        Gegužės 31 d. nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbiantis mokslo metų pabaigą priešmokyklinukams ir 1 – 5 klasių mokiniams.  Ši diena labai laukiama mokinių, nes visi galės bent trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius,  galės ilsėtis, keliauti.
        10 val. skambutis paskelbė mokslo metų pabaigą Liučiūnų skyriaus mokinukams.
        Direktorius Ričardas Saltonas bei direktoriaus pavaduotojos Laimutė Rutkauskienė ir Dalė Krasauskienė džiaugėsi mokinių pasiekimais, geru mokyklos lankomumu, aktyviu dalyvavimu popamokinėje veikloje.  Mokiniams įteikti padėkos raštai. Išleisdami atostogų direktorius bei pavaduotojos palinkėjo gerai pailsėti ir saugiai praleisti vasarą.
        Gimnazijoje skambutis mokslo metų pabaigą paskelbė 11 val. Šventę paruošė vyriausieji – penktokai. Eilėmis ir dainomis jie visus sveikino su mokslo metų pabaiga ir artėjančia vasara. Savo pasirodymu šventę papuošė  pradinukų šokių kolektyvas – „Boružiukai“ (vadovė Jolanta Girdauskienė), kurie „išvirė“ košę ir pašoko katinų šokį. Po linksmo šokio į salę pasipylė „Vabaliukai“, mokytojos Danguolės Gudžiuvienės vadovaujama pradinukų „Dainos teatro“ grupė. Vėliau jie tapo geriausiais vaikais pasaulyje ir savo dainą paskyrė brangiausiam žmogui – mamai.
        Trečios klasės mokinys Nedas Leskauskas savo eilėraščiu visiems priminė, kad mokykloje šalia gerų vaikų gyvena Valius, dvejetų karalius.
        Šventės metu mokinukus, jų tėvelius ir svečius sveikino gimnazijos direktorius ir direktoriaus pavaduotojos. Direktorius paminėjo, kad ši šventė ypač svarbi  ketvirtos klasės mokiniams. Jiems įteikti Pradinio išsilavinimo pažymėjimai.
        Mokiniams taip pat buvo įteikti padėkos raštai už puikų mokymąsi, gerą mokyklos lankomumą, aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje bei mokyklos vardo garsinimą.
        Baigdamas šventę direktorius ir pavaduotojos visiems palinkėjo ne tik gerai pailsėti, bet ir saugiai praleisti vasarą, kad visi sveiki sugrįžtų rugsėjo 1-ąją.
        Šventę vainikavo jungtinis vaikų choras, atlikęs dainą, kurios prasmingi žodžiai dar kartą priminė, kad vaikai – tai visas pasaulis. Iš tikrųjų vaikai tai mūsų turtas, mūsų ateitis todėl mylėkime, saugokime juos ir rūpinkimės.

 

5 klasės vadovė Laimutė  Berštautienė

 
 
PRIEŠMOKYKLINUKŲ ŠVENTĖ
Trečiadienis, 2016 Birželis 01 22:02
 

        Gegužės 27 d., penktadienį, vyko priešmokyklinės ugdymo grupės šventė. Šventėje dalyvavo gimnazijos direktorius R. Saltonas, pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė ir Dalė Krasauskienė, vienuoliktokai ir jų auklėtoja, būsimoji mokytoja, bei mažųjų tėveliai. 11 valandą šventė prasidėjo gimnazijos kieme: vienuoliktokai vedė mažuosius aplink mokyklą. Po to gimnazijos sode buvo  pasodinta kriaušė. Grįžę į klasę vaikučiai vaidino vaidinimą ir deklamavo eilėraščius ir vaišinosi.
        Šventę planavome iš visos širdies norėjome, kad visiems būtų smagu ir linksma.

Organizatorės: V.Bavarienė ir J. Suchockienė

 
PASKUTINIS SKAMBUTIS
Antradienis, 2016 Gegužė 31 17:12
 

        Gegužės 27 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko ,,Paskutinio skambučio" šventė. Šventė prasidėjo Šv. mišiomis 11 val. Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje. Po mišių 63 - ąją abiturientų laidą visi linksmai sutiko mokyklos kieme. Abiturientai paleido dangaus žibintą su savo svajonėmis, padovanojo suolelį mokyklos draugams. Klasės auklėtoja Z. Šiaučiulienė savo auklėtiniams vedė paskutinę pamoką.
        Iškilminga šventė tęsėsi gimnazijos sporto salėje, kur netrūko džiaugsmo ir liūdesio ašarų, šypsenų, gražių žodžių, dainų, nuoširdžiausių linkėjimų ir padrąsinimų abiturientams. Prano Dovydaičio giminaičiai apdovanojo šauniausią abiturientę -  Livetą Bačiūnaitę. Abiturientai ir jų tėveliai dėkojo mokytojams.

Sonata Ramanauskaitė III g. kl.


 
PADĖKA
Antradienis, 2016 Gegužė 31 17:11
 

Gimnazijoje buvome  ne tik mažiausi, bet ir mylimiausi. Dėkojame vyresniesiems gimnazijos draugams, kurie kartu dalyvavo bendrose veiklose ir žaidimuose.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Aleknienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/