Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 07:55
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1162
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2405257
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PAMINĖJOME TARPTAUTINĘ TOLERANCIJOS DIENĄ
Ketvirtadienis, 2016 Lapkritis 17 17:10
 

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupantų režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau keturioliktus metus inicijavo lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Prie šios akcijos prisijungėme ir mes. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – paukštis. 1-4 klasių mokiniai karpė skrendančius paukščius, 5-8 klasių mokiniai gamino kabančius paukščius, o I-IV gimnazijos klasės  - kylančius paukščius. Viską per 1 pamoką sujungėme į bendrą kompoziciją. Klasių valandėlių metu aptarėme žodžio ,,tolerancija“ prasmę ir reikšmę, nagrinėjome tolerancijos ir netolerancijos atvejus.

Mokinių tarybos pirmininkė L. Subačiūtė
 
Trečiadienis, 2016 Lapkritis 16 15:41
 
 
Mes norime ir mokame švęsti
Sekmadienis, 2016 Lapkritis 06 15:23
 

        Spalio 31-ąją JAV ir daugelis Europos šalių švenčia Heloviną. JAV šios šventės metu vaikai dėvi kostiumus ir vaikščiodami po namus prašo saldainių, o suaugusieji, taip pat persirengę kostiumais ir užsidėję kaukes, dalyvauja vakarėliuose. Airija iki šiol yra vienintelė pasaulio valstybė, kurioje Helovinas yra nacionalinė šventė, o vaikams visą savaitę nereikia eiti į mokyklą.Vis labiau Helovinas populiarėja ir Lietuvoje. Šią šventę ypač pamėgo jauni žmonės, kadangi galima pokštauti, krėsti šunybes.
        Mes šiemet taip pat nusprendėme per atostogas suruošti savo klasėje linksmą Helovino vakarėlį. Jam ruošėmės keletą dienų: ruošėme papuošimus klasei, pjaustėme moliūgus. Ant klasės lubų draikėsi voratinkliai, langai ir sienos buvo apklijuoti popieriniais šikšnosparniais, ant palangių švietė pačių išpjaustyti moliūgai.
        Spalio 31-osios vakarą visi rinkomės savo klasėje: apsirengėme helovino kostiumais, išsipiešėme veidus... Sutemus išėjome į kapines... Eidami klausėmės Kamilės pasakojamos šiurpios istorijos. Netoli kapinių, prie nedidelio ten esančio tvenkinio, stebėjome nedidelę vaidybinę scenelę apie dvasių siautulį tokią naktį.
        Vakarėlis tęsėsi klasėje. Mes žaidėme įvairiausius žaidimus, žiūrėjome siaubo filmą, daug šokome ir pokštavome. Kad nepraalktume, tėveliai pasirūpino, kad ant stalo būtų vaišių. Mums buvo labai smagu. Manome, kad ir kitais metais taip pat linksmai ir išradingai paminėsime šią šventę.

7 klasės mokinė Indrė Vičiūnaitė

 
,,KRIKŠTOWEEN‘AS“
Sekmadienis, 2016 Lapkritis 06 14:05
 

       SPALIO 28 d. visi visi turėjo tik vieną šansą metuose sudalyvauti ,,KRIKŠTOWEEN‘E“ ir galimybę įstoti į ALFA gretas. I gimn. kl., dar kitaip vadinama BETA, turėjo įvykdyti įvairiausias užduotis ir išbandymus, kad galėtų save vadinti ALFA patinais ir patelėmis.Įšventinimo ritualas vyko sporto salėje. ALFA buvo paruošusi užduočių sūkurį. Jį BETA  pradėjo citrinos pernešimu burna. Ir tai buvo tik pradžia, laikui bėgant, jiems teko pasinerti į miltus ir vandenį, suvalgyti neregėto skonio saldainius ir paragauti stebuklingo gėrimo. ALFA patikrino ar BETA plauna kojas ir ar moka draugus paversti mumijomis, kaip dažnai geria kefyrą bei išsiaiškino, kas moka plaukti, o kas ne. Vakaro kulminacija tapo, taip visų mėgstamas kisielius, kurio skonį ir glitumą BETA  jautė dar labai ilgai.
        Galiausiai po visų kankinimų, BETA įstojo į ALFA gretas. Tačiau, jie turėjo paragauti ,,Velnio gėrybių“ bei prisiekti, kad vyresniuosius ALFA gerbs bei jiems parneš karšto šokolado iš parduotuvės.
        Žinoma vakarą užbaigė visų laukiami ,,šokiai pokiai“.

 

ALFA GRUPĖ
 
,,ZIPIO“ IR ,,OBUOLIO“ DRAUGAI
Sekmadienis, 2016 Lapkritis 06 14:00
 

        Gimnazijos priešmokyklinė grupė ir 1-4 klasių mokiniai dalyvauja ankstyvosios prevencijos programoje ,,Zipio draugai“ (Idalis) ir ,,Obuolio draugai“ (II dalis). Ši programa orientuota į jau įgytų socialinių ir sunkumų įveikimo gebėjimų tobulinimą bei naujų gebėjimų ugdymąsi, taikant tikslingas, moksliškai pagrįstas strategijas.
        Tikimės, kad ši programa padės mums augti dorais ir sąžiningais žmonėmis.

Pradinių klasių mokytoja J. Girdauskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/