Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:15
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1138
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2282708
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Sekmadienis, 2016 Rugsėjis 25 15:40
 
      III g. klasės mokinę Akvilę Žandaravičiūtę  2016 metų vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“ laimėjusią   kelionę į Vieną ir Bratislavą. Gerų įspūdžių.


 
DIENA ,,MES PRIEŠ PATYČIAS“
Pirmadienis, 2016 Rugsėjis 12 15:07
  

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadore žurnaliste Daiva Žeimyte rugsėjo 9–ąją visose mokyklose paskelbė dieną „Mes prieš patyčias“.
Atsiliepdami į šią akciją, rugsėjo 9 dieną 12 val. visi I – IV mūsų gimnazijos klasių mokiniai žiūrėjo tiesioginę 20 minučių vaizdo transliaciją internetu – Niko Vujičičiaus pasakojimą, skirtą mokiniams. Pasaulyje garsus žmogus Nikas Vujičičius dėl savo fiziologinių trūkumų (jis neturi rankų ir kojų) patyrė daugybę patyčių. Savo vaizdo pasakojime jis dalijasi sėkminga patirtimi, kaip pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padaryti tą patį. Žiūrėtas filmas paskatino aptarimus, diskusijas mokinių grupės
e.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Krasauskienė

 
MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ
Trečiadienis, 2016 Rugsėjis 07 02:25
 

     Rugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena. Daug gėlių, daug jaunų veidų, susitikimai su per vasarą nematytais draugais, triukšmingas bendravimas, geri jausmai, jaudinantys nauji potyriai pirmokams, priešmokyklinukams.
     Vasara prabėgo beveik nepastebimai. Rugsėjo 1 – ąją Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija vėl plačiai atvėrė duris.Šventė prasidėjo Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje, klebonas Gintautas Kabašinskas aukojo Šv. Mišias už gimnazijos bendruomenę palinkėjo meilės visiems, Dievo įsakymų vykdymo.
     Mokyklos administracija, mokinių tėveliai, mokytojai ir mokiniai drauge meldė išminties ir susikaupimo. Vėliau visi sugūžėjo į mokyklos sporto salę, kurioje įvyko pamokos, tačiau ne bet kokios. Mokiniai turėjo galimybę praleisti pamokas linksmai. Rugsėjo pirmosios proga mokinius pasveikino Liučiūnų bendruomenės pirmininkė  M. Rastauskienė, Čekiškės laisvalaikio centro vadovė K. Kriščiūnienė, Čekiškės miestelio seniūnas M. Zavedskas. Pirmokėliams buvo įteikti pasai, piešimo sąsiuviniai ir įvairios dovanėlės.
     Dar ilgai mokykloje skambėjo juokas, buvo dalijamasi įspūdžiais, mokyklos auklėtiniai ieškojo pamiltų mokytojų, norėdami jiems įteikti tradicinę gėlių puokštę. Jauniausi mokinukai nenustygo vietoje, pasakodami tėveliams, kiek daug naujo jie šiandien patyrė.
     Pirmoji Mokslo ir žinių šventės diena praėjo. Dar laukia ilgi, turiningi, kupini veiklos mokslo metai. Sėkmės visiems mokslo draugams.

Laura Subačiūtė IV kl. gim.

 
RUGSĖJO 1-OJI
Antradienis, 2016 Rugpjūtis 30 13:27
  
SKAUTŲ STOVYKLA
Antradienis, 2016 Rugpjūtis 30 13:17

Šią vasarą gimnazijos skautai liepos 16-22 dienomis stovyklavo Kaišiadorių rajone, Bučionių kaime ant gražaus Neries kranto. Stovyklos programos tema „Skautavimas akmens amžiuje“. Mes priklausėme „Urvinių“ genčiai.  Visa veikla: pastovyklių įruošimas, vakaro laužai, žaidimai ir buvo su to laikmečio „prieskoniu“. Savaitė prabėgo greitai ir linksmai, niekas nesusirgo ir nesusižeidė. Daugelis susirado naujų draugų iš kitų „genčių“, skraidė ir Amūro strėlės. Maudynėms trūko saulės ir šilumos, bet nedrebėjo žemė ir niekas nedrumstė ramaus miego.
Skautų vadovė Vitalija
 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/