Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 18:09
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1125
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2016880
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

RUGSĖJO 1-OJI
Antradienis, 2016 Rugpjūtis 30 13:27
  
SKAUTŲ STOVYKLA
Antradienis, 2016 Rugpjūtis 30 13:17

Šią vasarą gimnazijos skautai liepos 16-22 dienomis stovyklavo Kaišiadorių rajone, Bučionių kaime ant gražaus Neries kranto. Stovyklos programos tema „Skautavimas akmens amžiuje“. Mes priklausėme „Urvinių“ genčiai.  Visa veikla: pastovyklių įruošimas, vakaro laužai, žaidimai ir buvo su to laikmečio „prieskoniu“. Savaitė prabėgo greitai ir linksmai, niekas nesusirgo ir nesusižeidė. Daugelis susirado naujų draugų iš kitų „genčių“, skraidė ir Amūro strėlės. Maudynėms trūko saulės ir šilumos, bet nedrebėjo žemė ir niekas nedrumstė ramaus miego.
Skautų vadovė Vitalija
 
IŠVYKA Į DANIJĄ
Antradienis, 2016 Rugpjūtis 30 13:15
 

Get Adobe Flash player
Birželio 22-ąją septyni mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytoja Vitalija, lydimi  Kauno rotary klubo „Romuva“ atstovių, išvykome į Daniją. Iš Vilniaus oro uosto skridome į Bilundą, kur Nordborgo rotary klubo kvietimu savaitę viešėjome ir gyvenome rotariečių šeimose. Visą laiką buvome šiltai globojami šeimininkų, vykome į muziejus, susipažinome su daniška mokykla, vaikų laisvalaikio galimybėmis, viešėjome šimtametę istoriją menančioje agroverslo mokykloje. Neišdildomą įspūdį paliko vaikų svajonių šalis- Legolendas ir suteikta galimybė pusdienį praleisti golfo aikštyne. Mūsų mokiniai buvo nustebinti nepažįstamų, kitos šalies žmonių norais padėti , suteikti džiaugsmo ir parodyti gražią, kultūringą šalį.
Visi gyvenome skirtingose šeimose. Deividas ir Ernestas įsikūrė pas nuoširdų skautą Tomą, kuris grupės skautus supažindino su Nordborgo skautų būstine ir veikla. Vaikinai toliau bendrauja su šauniu danu, kuris rudenį viešės Lietuvoje. Virginijai teko gyventi pas vietinį „rimtą“ ūkininką-taigi pakalbėti buvo apie ką. Justė ir Greta viešėjo taip pat pas ūkininkus, tik jau esančius užtarnautam poilsyje. Jie gyvena nuostabioje sodyboje, apsuptoje eglaičių,o kieme pasitinka ją saugantis šunelis. Mokytoja Vitalija ir Gytis gyveno 2 km nuo jūros, labai gražiame name, pas sveikuolį, kasdien besimaudantį jūroje, Larsą. O jo žmona verda nuostabius džemus ir uogienes.
         Išvyka atmintyje išliks labai ilgai. Tai buvo nuostabiai praleistas laikotarpis, nuoširdus visų bendravimas,  galimybė padėti artimui. Vaikai suprato, kaip svarbu mokytis užsienio kalbą.
 
Skautų vadovė Vitalija
 
IŠLEISTUVĖS
Pirmadienis, 2016 Liepa 18 21:33
LINKIME SĖKMĖS.
 
ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ
Antradienis, 2016 Liepa 05 15:40
Išeiname mes… Visiems laikams,-
Išeinam palikę ištuštėjusias klases.
Sutikti šėlstančių likimo vėjų,-
Jaunystės pasitikt išeinam mes...Liepos 15 dieną 19 val. gimnazijoje vyks Atestatų įteikimo šventė. Šventėje laukiami visi, norintys pasveikinti mūsų absolventus.

Gimnazijos administracija
 
<< Pradžia < Ankstesn 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/